Wpis z mikrobloga

@macgar: sprawdź czy masz cokolwiek w folderze do którego pobiera sie gra, w sensie czy go nie wyczyściło

Zamknij proces Epic launchera i uruchom go od nowa. U mnie pomaga w takich przypadkach
@upodlator: @Wardrun: testuje teraz ten shit. Wystarczy, że się aplikację wyłączy, czy kompa i kliknięcie w "wznów" powoduje pobieranie od nowa, za każdym razem. Jest jakaś inna opcja ściągnięcia tej gry?
@macgar: pobierz z torrentów i zainstaluj w tamtym katalogu, potem włącz Epica. Powinien sprawdzić pliki i potem pewnie pobierze jakiś ostatni update

Ja tak wgrywałem np. World war Z, bo miałem pirata, i nie musiałem sciagac całosci jak kupiłem na epicu, tylko mi pobrał 1 GB aktualizacji i sobie grałem normalnie.
@macgar: tylko zadbaj o to zeby to była normalna wstawka, a nie jakieś modowane czy okrojone gówno typu REPACK bo ci nie rozpozna plików i bedzie sciagac wszystko od nowa

Moim zdaniem jednak lepiej byloby dojsc czemu Epic sie tak zachowuje. Poszukaj na reddicie
@upodlator: trochę dziwne, bo jest to instalacja a nie ściąganie i dopiero później instalacja. Jak się wyłącza program to informuje o przerwaniu procesu instalacji. Myślałem, że sobie to ściągnie na dysk a dopiero później będzie instalował. Nie wiem już, szukam w necie.