Wpis z mikrobloga

Stare baby prawie emerytki w #pracbaza zwykłe pracownice mają bul dupy o to, że ktoś sie bawi telefonem co nie wpływa na ich zycie i prace i że trzeba uwage zwracać bo przychodzą do pracy a nie sie bawić. Ja mówie, ze mnie to #!$%@? interesuje bo raz, że nie moja sprawa dwa nie jestem tu kierownikiem to dostałem wykład, że nie trakuje pracy poważnie, olewam i nie bedą ze mną rozmawiać o tym xDD

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #bekazpodludzi
  • 9
@b4rnab4:
Taka niestety jest polska mentalność, kij w dupie, zasady jak w wojsku, jakieś restrykcyjne normy a wypłata w postaci najniższej krajowej.
Miałem przyjemność pracować w zachodnim cywilizowanym kraju, nie dość, że można było godnie życ z pracy na magazynie, to każdy traktował pracę na luzaku (no może poza niektórymi polakami, którzy przywieźli mentalnośc ze sobą), ważne tylko żeby zrobić to co trzeba i można było sobie pożartować itp. A w
@analny_predator: Ja traktuje prace na luzie i na tyle ile mi płacą. A te stare prukwy się czepiają ze mam olewczy stosunek bo nie zwracam uwagi komuś że sobie od czasu do czasu zajrzy w telefon xD Ja mówie, od tego jest kierownik i ja nie mam obowiązku nikomu zwracać uwagi jako szeregowy pracownik to łapie od razi bul dupy xD
Ja traktuje prace na luzie i na tyle ile mi płacą. A te stare prukwy się czepiają ze mam olewczy stosunek bo nie zwracam uwagi komuś że sobie od czasu do czasu zajrzy w telefon xD Ja mówie, od tego jest kierownik i ja nie mam obowiązku nikomu zwracać uwagi jako szeregowy pracownik to łapie od razi bul dupy xD


@b4rnab4:
No typowe polskie bóldupienie o wszystko, nie można stworzyć miłej