Wpis z mikrobloga

W Poznaniu to są ozdobne graffiti zwłaszcza wjazd od 92 w kierunku ogrodów a nie jakieś #!$%@? tagi na ścianach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zrób coś dla siebie i zdejmij te okulary, których nie założyłbym nawet w 90-tych i przestań pajacować.


@Iskaryota: to w końcu wykopki dają #!$%@? o czyiś ubiór, czy nie?
@crazykokos ozdabianie jakimś gównem, którym karcie się w swoim pustym kółku adoracji.

Normalny człowiek widząc takie bochomazy myśli tylko jakimi #!$%@? mi ludźmi trzeba być by robić taki syf.
To nawet ładnie nie wygląda, do street artu jest wam dalej niż mi do tańca z gwiazdami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazykokos: tagi #!$%@?, sragi. Morde sobie pomaluj. Jakbyście byli w cwoerc części dobrzy to byście wrzuty pizgali na ładnych ścianach a nie jak #!$%@? xD

Gardzę takimi lamusami rebelami, w #!$%@? wam się poprzewracało i tobie i twojemu chłopakowi xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazykokos: o co chodzi z tymi wymazami naściennyni? Czemu ludzie nie poćwiczą, nie nabiorą wprawy, nie wyrobią gustu tylko na żywca cisną w miejscach publicznych takie coś? Przecież takie skrajnie nieestetyczne coś wypala oczy każdemu w pobliżu, to jest dla oczu tym samym co gówno dla nosa więc jaki jest tego sens?
@bathor_dyktator: Poza tym ja nie maluje, nie umiem. Nigdy nawet farby czy markera nie kupiłam xD to tylko trollowanie wykopków, wiec nie boje się kary za coś czego nie robię. Lykaja za każdym razem i ten ich ból dupy jest cudowny ( ͡° ͜ʖ ͡°)