Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Facet, bo muzykiem go - celowo małą literą - nazwać nie sposób, wyśmiewa ofiary zamachu smoleńskiego. W normalnym kraju gniłby już q więzieniu. W Polsce przez fanów tuska jest wynoszony na piedestał, bo wykazał się chamstwem i pogardą dla ojczyzny.
Tego kawałka nie da się słuchać. Chyba nagrali go po pijanemu, a przynajmniej video.


@Asarhaddon: nie da się słuchać bo słabe video? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poważnie, masz prawo do opinii, są gusta i guściki, mi utwór wpada w ucho, jest spokojny i rytmiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vank Kazika kocham, wychowałem się na jego muzyce. Ten kawałek dupy nie urywa, ale posłuchać warto. Co do polityki, to PiS strzel sobie w kolano, bo taka glupota, taka bzdura, a dalo to głupiej opozycji amunicję do strzelania.
@Gluptaki: Jeśli piosenka jest dobra, to nawet najgorsze video mnie nie odstraszy, tutaj jednak muzycznie ten kawałek nie ma nic do zaoferowania, ot takie sobie przyśpiewywanie raczej a sam "teledysk" jest zupełnie nieadekwanty do tekstu piosenki i nawet zastanawiałęm się, czy sam Kazik powaznie traktuje, to o czym tam sobie podśpiewuje.

Słucham Kazika i Kultu od lat i nie jest to pierwszy raz, kiedy Kazik pisze efemeryczny tekst, który zaraz straci