Wpis z mikrobloga

Wczoraj poszedłem na randkę z #tinder i chyba czas porzucić nadzieję. Dziewczyna od początku spotkania zdystansowana i powiedziała wprost, że myślała, że jestem wyższy.Przeszlismy się jeszcze kawałek, później stwierdziłem, że boli mnie noga i muszę wracać xD. Dodam, że przed spotkaniem dawała dużo atencji. Ona sama na oko 160 cm, średniej urody, babyface, niskiej inteligencji, problemy z wysławianiem. Ja 178cm, często słyszałem od dziewczyn, że jestem przystojny. Przyznam się Mirki, że zabolało.
#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #wzrost #przegryw #blackpill
  • 53
@A___M91: heh, ja miałam podobnie po spotkaniu z jednym wykopkiem, najpierw nie chciał się wymienić zdjęciami, a później jak tylko stanęłam w drzwiach miejsca, w którym się spotkaliśmy zrobił taką minę, że już wiedziałam, że można sobie darować tę szopkę.
Gdyby karlica 160cm mi powiedziała, że jestem dla niej za niski (a mam 175cm, więc przy mnie tym bardziej by to powiedziała) - od razu bym zawrócił i się z nią pożegnał.


@Thachi: Łatwo tak mówić co byś zrobił, idziesz na randkę z pozytywnym nastawieniem i znienacka dostajesz takiego gonga. Śmiem wątpić, że większość osób na tagu umiałaby od razu zripostować, bo jakby umieli to by nie byli przegrywami.