Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest mi wstyd za kobiety. Autentycznie po tym co #!$%@?ła dziewczyna mojego brata nie dziwie się podejściu niektórych facetów do związków. Miałyśmy dobry kontakt, wszystko było na takiej normalnej drodze, może nie do przyjaźni, ale tolerowania siebie i rozmów w trakcie rodzinnych imprez. Znali się trzy lata, mój brat pracował najpierw w korpo, potem próbował coś w mniejszych firmach, ale ledwo przed kryzysem został zwolniony. To była praca jego marzeń. Od dwóch miesięcy ma doła, szuka pracy, nie chce zmieniać branży. Jak na lvl 25 całkiem nieźle mu szło niestety teraz ma problem. Jego dziewczyna 22lvl zaczęła od tamtego momentu kręcić nosem. Przyszła do nas ale w ogóle się nie przywitała, była opryskliwa. Pytałam brata czy coś się jej stało. Opowiedział mi, że Agata ma wątpliwość co do ich przyszłości. Akurat wtedy kiedy mój brat chciał z nią zamieszkać. Dziewczyna zarabia jakieś pieniądze i mówi, że przez to co się stało nie może na niego liczyć. Mieli jakieś nieporozumienia, on chodzi zdołowany, a ona zaczęła go nawet unikać. Pokłócili się na ponad tydzień jak powiedziała, żeby się przebranżowił. Mój brat nawet nie chce o tm słyszeć, bo w tej doskonale się realizował. Teraz szuka pracy, ale zamiast mieć od niej wsparcie, ta go unika. Nasi rodzice mówią, że powinien się zastanowić nad przeszłością z kimś takim, ale on nie chce o tym słyszeć i bardzo to przeżywa. Co mam zrobić? Szkoda mi go. Napisałam nawet do niej, że on na nią liczy, a ona odpisała mi: "życie nie jest takie proste".

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rodzina #zalesie #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec14a6ff5c87a77924b4f77
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 21
Nasi rodzice mówią, że powinien się zastanowić nad przeszłością z kimś takim, ale on nie chce o tym słyszeć i bardzo to przeżywa. Co mam zrobić?


@AnonimoweMirkoWyznania: cisnac by zaczal myslec czy chce miec wiecej kontaktu z kims takim kto tak reaguje na jego zyciowe problemy. Juz po "Agata ma wątpliwość co do ich przyszłości" powinien odpalic ze on tez zaczyna miec bardzo powazne watpliwosci co do ich przyszlosci
CzarodziejskiJabol: > powiedziała, żeby się przebranżowił. Mój brat nawet nie chce o tm słyszeć, bo w tej doskonale się realizował.
#!$%@?ąc od innych rzeczy to tutaj akurat dziewczyna ma rację. Trzeba być elastycznym i dostosowywać się do zmieniającego rynku pracy. Realizował się i zarabiał, teraz nie robi ani jednego ani drugiego. Może zacząć robić co najmniej jedno z nich - zarabiać w innej branży.

Zaakceptował: LeVentLeCri
MetalowaHostessa: Masakra. Znam jeden związek w którym: Mężczyzna stał się bezrobotny i kobieta utrzymywała ich oboje przez 2 lata z pensji 2 500.
Potem on znalazł pracę, rozwinął się i teraz on zarabia 20 000 miesięcznie, a ona pracuje coraz mniej i sam ją namawia żeby się już nie męczyła.

Zaakceptował: sokytsinolop