Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy będąc dziewczyną 23+ da się poznać koleżanki? Jak?

Jak miałam 14 lat weszłam w związek z chłopakiem z klasy wyżej. Byliśmy razem do czasu aż miałam 21 lat. Moi jedyni znajomi byli bardziej jego (rzadziej bywałam na imprezach, w dodatku oni byli w większości z jego klas). Po rozstaniu tak naprawdę z każdym urwał się kontakt. Próbowałam do poszczególnych osób się odezwać, ale po wiadomości, że ja piszę, już nikt nie odpowiadał.

Zarówno w gimnazjum i liceum zmieniałam klasę/szkołę i średnio się zasymilowałam z osobami w moich klasach - jak dochodziłam to już były potworzone grupy i niezbyt miałam silę przebicia aby gdzieś się wkupić.

Na studia poszłam zaoczne, na całkiem droga uczelnię, gdzie zazwyczaj są ludzie 30+ z pozakładanymi rodzinami, w dodatku informatyka i dziewczyn może jest 10%, a z każdym rokiem coraz mniej :(

Od czasu jak mam 19 lat pracuje (IT więc zazwyczaj sami faceci i to jeszcze co najmniej 5 lat starsi). Jedną koleżankę w poprzedniej pracy poznałam i spotykamy się na kawę raz na pół roku i tyle.
W obecnej pracy miałam iść z jedną na wydarzenie dla rolkarzy... ale pandemia wyszła, wszyscy zdalnie i temat się rozwiał, a nie chce być creepem co po ponad połowie roku pamięta jeszcze propozycję rzuconą mimochodem.

Teraz od półtora roku mam chłopaka - on introwertyczny, ma wąskie grono znajomych, które chyba dosyć mnie polubiło.. ale wciąż jestem dziewczyną ich kumpla. Nie chce popełniać kolejny raz błędu i przywiązywać się do znajomych chłopaka, a w razie jak cos nie pójdzie zupełnie zostać sama.

Czy da się w moim wieku znaleźć jeszcze znajomych/koleżanki? Jak?
Próbowałam tindera, ale to był słaby pomysł (xD), bo nikt nie czytał opisu i trafiałam na lesbijki.

W wakacje planowałam (teraz planuje jak się wszystko pootwiera) iść na kurs rysunku albo taniec - może tam będę mogła poznać jakieś znajome? Na zajęciach decupage byłam, spotkałam kobitki sympatyczne, ale głownie w wieku mojej mamy.

Dodam, że dodatkowo nie piję, nie palę i to wyklucza poznanie koleżanek przez umawianie się na kluby. Poznałabym koleżanki, ot takie normalne, z którymi można iść na spacer, rower, rolki, herbatę, kino albo jakieś takie tańce, robótki ręczne (malowanie, haftowanie).

#kolezanki #znajomi #przyjaciele #rozowepaski i trochę #warszawa bo choć ludzi jest dużo to każdy zamknięty w swoim świecie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec1a412f5c87a77924b501e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy będąc dziewczyną 23+ da się poz...
źródło: comment_1589748932fgm1oN7CycU9Y0s91rIISa.jpg
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: joł, u mnie w korpo są warsztaty dla dziewczyn z firmy, skoro jesteś w IT to może też masz coś takiego? W sensie - jakieś rozwijanie kompetencji albo eventy typu: pieczenie i sprzedawanie ciast (:D) więc może warto się zainteresować