Wpis z mikrobloga

Wiesz, że już jest późno, kiedy nawet gnuplot zaczyna marudzić ze zmęczenia.

Problem w tym, że ciężko rozszyfrować wygenerowany błąd, gdyż po wpisaniu: "Cairo is unhappy" wyskakują niemalże same artykuły o zamieszkach w Egipcie ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Przypominają mi się stare d̶o̶b̶r̶e czasy, gdy będąc jeszcze na studiach chciałem przyuczyć się do egzaminu z astrofizyki i bezmyślnie wpisałem w google "hot stars". Możecie się domyślić wyników.

Minęła 3:00 w nocy. Pora kończyć wartę i iść do łóżka. Udanego poniedziałku!

#astronomiaodkuchni #nocnazmiana #heheszki
Al_Ganonim - Wiesz, że już jest późno, kiedy nawet gnuplot zaczyna marudzić ze zmęcze...

źródło: comment_1589764740wfZwjz9vpup9WNHS6v8RBW.jpg

Pobierz
  • 6
@Bilut: to i tak tylko ciekawostka dla mnie. Pewnie przytkało go przy wysyłaniu sygnału przez ssh. Nigdy jeszcze nie miałem takiego problemu przy pracy na maszynie lokalnej, a teraz połączyłem się z komputerem obliczeniowym. Oh well ¯\_(ツ)_/¯ sygnał zabity, nowa sesja rozpoczęta.
@Al_Ganonim: Google: "Cairo is unhappy: out of memory" - dostaniesz trzy linki {oni to wiedzą, Kocie}. Wiem, że mając z tym do czynienia, na pewno wiesz, jak ogarniać google, więc piszę to pewnie sobie - a muzom. Ale nieważne.
Rozczytałem odrobinę to, co tam ludzie popisali i mam teraz dodatkowe potwierdzenie argumentów w dyskusji z bałwanami, którzy wypisują moje ulubione bzdury, typu "Linux to nadsystem, jest prosty i bezproblemowy, i wystarczy