Wpis z mikrobloga

Potrzebuję zrobić timer na wordpressa, taki prosty, który odmierza czas do godziny 00:00 - a potem automatycznie zaczyna odmierzać od początku. Szukam od wczoraj i nie znalazłem czegoś takiego. Może być plugin, albo po prostu kod. Ktoś kojarzy coś takiego?

#wordpress #webdev
  • 8
@januzi: o dokładnie coś takiego, tylko nie wiem gdzie wkleić ten pierwszy kod co się zaczyna od "const Countdown = (() => {

let nextMidnight = new Date();
nextMidnight.setHours(24,0,0,0);

const getRemainingTime = () => {
let now = new Date();

@TeflonDon: błędy takie na żółto to:

DevTools failed to load SourceMap: Could not load content for chrome-extension://gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom/include.preload.js.map: HTTP error: status code 404, net::ERRUNKNOWNURLSCHEME
DevTools failed to load SourceMap: Could not load content for chrome-extension://gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom/include.postload.js.map: HTTP error: status code 404, net::ERR
UNKNOWNURLSCHEME
DevTools failed to load SourceMap: Could not load content for chrome-extension://gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom/include.preload.js.map: HTTP error: status code 404, net::ERRUNKNOWNURLSCHEME
DevTools failed to load SourceMap:
@TeflonDon: ok już działa, dodałem do footer ale za pomocą wtyczki Insert Headers and Footers - nie mam pojęcia dlaczego dopiero teraz działa, niepotrzebna wtyczka kolejna, no ale chodzi