Wpis z mikrobloga

@c_loud: wiem ze nie ma zlotego srodka (a przynajmniej tak przypuszczam), ale jak taka sytuacje rozwiazac?

robie "obwodnice" a frajernia pcha sie przez waskie srodmiejskie sciezki; co burzyc te waskie drogi i napierdzielac glowne 4 pasmowki a te osiedlowe te najwezsze?
@por_tomasz_borewicz: Przede wszystkim hierarchia dróg + jak najwięcej skrzyżowań bezkolizyjnych. Przydatny jest mod do wyłączania świateł na skrzyżowaniach (mnie to mocno upłynnia ruch) i określania kierunków jazdy z danego pasa ruchu, bo te cymbały potrafią stać w jednym sznurku na trójpasmówce ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie wiem jak wygląda kwestia modów na ps4. Ronda > klasyczne skrzyżowania. A jak już musisz zrobić klasyczne, to żeby kolejne
@por_tomasz_borewicz nie dałeś zlewu ścieków przed poborem wody? Bo nie widać skąd czerpiesz, a taki efekt wtedy jest. Zobacz że rzeka Ci się zanieczyszcza w prawym rogu. Jeśli bierzesz wodę za tym punktem to albo oczyszczalnia, albo najprościej przenieść na drugą stronę.

Edit. a dobra, już widzę pompy i to nie to, nevermind XD
No to przemysł za blisko mieszkań, oddziel go linią zieleni i sklepów, im nie przeszkadza aż tak bardzo.