Wpis z mikrobloga

@twinzpl: a nie wiem, to chyba zależy od mocy nadajnika i zakresu częstotliwości, podobnie jest z Wi-Fi, programowo się ustawia moc maksymalną zgodnie z wytycznymi dla danego kraju, a że wiele osób umie to obejść to już inna sprawa.
@twinzpl: transmiter o którym mówisz ma moc kilku mW i zasięg paru metrów, w praktyce nie wychodzi poza budę auta.
Nadawanie z taką mocą, żeby pokryć zasięgiem plac kina zagłuszałoby już stacje radiowe w okolicy, więc wymagałoby licencji i przyznania częstotliwości.
@Polinik: raczej na pewno jest jakis problem z nadawaniem na taka skale, ale mnie jako potencjalnego klienta to guzik interesuje ;) siedzenei w sluchawkach w aucie to srednia wygoda ( btw jaki sygnal sluchawki beda odbieraly)
mnie jako potencjalnego klienta to guzik interesuje


@miniCZOLG:
Podchodzisz tak do innych regulacji, które obowiązują przedsiębiorców świadczących Ci usługi?
Guzik Cię interesuje, czy uberyta/taksiarz ma prawo jazdy i czy jest trzeźwy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo czy w restauracji/fastfoodzie przestrzegają zasad higieny i myją ręce między sraniem a robieniem Twojego posiłku?
Guzik Cię interesuje, pielęgniarka bierze sterylną igłę czy używa po kimś?
Guzik Cię interesuje, czy Twój
@Polinik: kino ma zapewnic rozrywke, co za tym idzie wygode, a ty porownałes to do pijanego kierowcy i brudnych strzykawek ( ͡º ͜ʖ͡º) no spoko. JA tylko mowie ze chce finalnie otrzymac dobry gatunkowo produkt
kino ma zapewnic rozrywke, co za tym idzie wygode, a ty porownałes to do pijanego kierowcy i brudnych strzykawek ( ͡º ͜ʖ͡º) no spoko. JA tylko mowie ze chce finalnie otrzymac dobry gatunkowo produkt


@miniCZOLG:
Podałem też inne, mniej drastyczne przykłady, ale te wolałeś zignorować. XD

Tak czy siak - chcesz jako klient otrzymać usługę, której realizacja wiąże się z łamaniem prawa i prawdopodobnie uciążliwością dla