Wpis z mikrobloga

Siemano kj, wczoraj w pracy znów coś tam zachaczyło o temat dziewczyny, że będe starym kawalerem, ja na to że tak musi być i musze nauczyć się żyć samemu, jakoś to zaakceptować. Podejmijmy merytoryczną dyskusje, wytoczmy rzeczowe argumenty. Ja ostaje przy tym że puki nie ogarne nieco mojego zdziczenia, słupstwa i zdziatowania nie mam szans wzbudzić zainteresowania normalnej zdrowej dziewczyny, moge liczyć co najwyżej na Helge co ma głos jak otwieracz do oiwa albo jakąś przećpaną alternatywke z borderem co będzie grozić mi pistoletem jak coś będe kombinował. Ale jak to ogarnąć? Zdziczenia nie ogarne dopuki nie rusze ze słupstwem i zdziatowaniem. Musze mieć jakieś, zainteresowania, hobby, być bardziej asertywnym, nie dawać się wydymać, walczyć o swoje, poznać swoje prawa, ogarniać biurokracji choć troche. Ciężkie to dla mnie ale coś trzeba działać. Wtedy MOŻE łaskawie jakaś różowa nierozgarnięta co robi na kasie za 1800 zechce potrzymać mnie za ręke. Ja mam sie starać bo facet MUSI reprezentować jakiś poziom, kobieta musi jedynie jako tako wyglądać, wkońcu ma tzipe a my jesteśmy rycerzami, to są nasze księżniczki witaminki pfu #!$%@?.
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 22
@Mlucek: Ale czemu ma się zmuszać i czemu ma zmuszenie pomóc? Będzie czuł się tylko źle, jak piąte koło u wozu. Integrowanie się z społeczeństwem, to najgorsza krzywda jaką można komuś i sobie zrobić. Oczywiście mówię o przypadku, gdy jest ona czyniona na siłę. Mnie też już próbowano wyciągać z domu, zaciągać na sylwester, gdzie nie znałbym nikogo, nawet siebie. Za każdym razem mówiłem stanowcze NIE i odpuszczali.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mateusz-gralak: musisz się wdrążyć w moje uniwersum bo widze świeżak ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak w skrócie słupstwo (od człowieka słupa) to brak asertywności, walki o swoje prawa oraz jego znajomości, strach przed prawnymi formalnościami (człowiek słup np kupi zepsute słuchawki i ich nie zwróci) natomiast dziatowanie (od dziat) to zacofanie popkulturowe wynikające z awersji do tejże popkultury (dziat nie widział żadnych gwiezdnych wojen czy jamesa bonda,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CarPaintSprayer: No sorry, ale w dobie smartfonow i tak dalej nie wiedzieć jak się pisze podstawowe wyrazy to trochę wstyd.

@mateusz-gralak: te #!$%@? się uczą jak kilka razy zrobisz błąd i potem źle podpowiadają.
Poza tym 2020 i każde urządzenie trzeba uczyć odmiany przez przypadki, przez osoby, czasy i pierdyliona nieco rzadszych słów. W dupie tam, jakby nie było słowników i nie można było od razu sprzedawać z sensownym.