Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dokument i właściwie to jestem zawiedziony. Moje wnioski:

1) Dokument, który miał według zapowiedzi wstrząsnąć światem celebrytów i show biznesem okazał się być czymś zupełnie innym. Niby lekko muska ten światek, niby Latkowski rzuca oskarżeniami, ale poza słowami, że ktoś coś słyszał, ktoś coś widział, ale za specjalnych dowodów tutaj nie mamy.

2) Temat arcyciekawy choć moim zdaniem został zmarnowany potencjał. Najciekawsze wątki to te, które właściwie dotyczą powiązań biznesowo towarzyskich pomiędzy policjantami, agentami CBŚ, prokuratorami czy nawet sędziami z tymi właścicielami. I tutaj widziałbym rozwinięcie i zainteresowanie się tematem bo dla mnie szokiem jest, że przez tyle lat zarówno policja jak i prokuratura tematem się nie zajmowała.

3) Wątek prokuratury jest troszkę strzałem w kolano dla PiSu i Ziobro. Owszem wydarzenia były wcześniej, ale mamy 2020 rok, ponad 4 lata od kiedy prokuratorami rządzi Mr. Ziobro a dalej mamy swoiste "chronienie" tego układu.

4) Warty obejrzenia choć nie wstrząśnie już tak bardzo. Dla tego, że większość rzeczy na temat tej sprawy i tak już powszechnie wiadomo.

#nicsieniestalo