Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jaki jest Wasz stosunek do The Last of Us II? Czy po serii ujawnianych spoilerów wciąż jesteście zainteresowani kupnem gry? Czy jeśli tak, to zamierzacie kupić grę w dniu premiery czy macie zamiar poczekać, może sprawdzić czy spoilery są aż tak straszne? A jeśli zamierzaliście kupić grę a zrezygnowaliście, to dokładnie dlaczego? Czy te spoilery same w sobie były aż takim złem dla tej gry? Zapraszam do dyskusji i ostrzegam przed ewentualnymi spoilerami!
#gry #konsole #thelastofus #thelastofus2 #spoileralert #ps4 #naughtydog #gaming
  • 25
@draqq: Ja właśnie nie oglądałem tylko niechcący przeczytałem ich opis na reddicie. I ludzie byli nie tyle oburzeni samym faktem wycieku spoilerów co rozwiązaniami fabularnymi jakie Naughty Dog zastosowało w drugiej części
@alienv: No ja się właśnie zastanawiam czy w związku z negatywnym nastawieniem wielu fanów to gra sprzeda się poniżej oczekiwań i cena spadnie i będzie ja można niedługo później kupić dużo taniej :D Bo muszę przyznać ze w obecnej chwili ceny nowych gier na konsole osiągnęły już swoje apogeum, ciekawy jestem czy na PS5 będą jeszcze droższe
@Harnold: Przyklad... Kupilem Final Fantasy VII Reemake za 210zl :) przeszedlem i sprzedalem za 230zl...
Jak ci sie nie spodoba to przechodzisz i sprzedajasz z mala strata... a na samym poczatku premiery malo tracisz .
@Harnold: W taka klape nie wierze ( ͡º ͜ʖ͡º) Sporo osob ma #!$%@?, do tego część osób po dowiedzeniu się kto jest głównym złym i kogo się będzie zabijać mogło się dodatkowo zainteresować tą grą ( ͡º ͜ʖ͡º) Mnie to odrzuciło, ale czas pokaże jak duża to była grupa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@draqq: Akurat stosunkowo rzadko kupuję nowe gierki bo mam konsolkę ledwo od roku i stąd też głównie nadrabiałem pozycje obowiazkowe, ale jest sens w tym co mowisz ;)
@alienv: Mnie najbardziej zainteresowal sposob w jaki zdecydowali się pozbyć jednej z postaci (na pewno bedziesz wiedzial o kogo chodzi) i mam szczera nadzieje ze wbrew przeciekom bedzie to mialo jakies rece i nogi oraz sens dla calej historii