Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
cześć Mirki, zaraz czerwiec, sesja, a ja dziękuję uczelni (przynajmniej jednej) za sesję ciągłą. Nie byłabym sobą gdybym nie zorganizowała sobie nowego zapieprzu xD
Po co kupować prezenty, skoro mogę je zrobić? Mama miała niedawno okrągłe urodziny (brak prezentów i świętowania w związku z covidem i studiami) + zaraz dzień matki, urodziny niebieskiego (jak skończę, to wrzucę zdjęcie) i urodziny koleżanki, na które zostałam zaproszona (yay! that doesn't happen too often)

Wiem, że raczej nikogo to nie interesuje, ale chciałam to napisać, poatencjować się. Dobiję do 50 postów żeby wziąć udział w wykopaczce.

Miałam problem z krzemieniem pasiastym, 7 odcieni szarego i żaden nie pasował, więc wzięłam ecru + biały i wyszło koronkowo, chyba fajen. Lapis lazuli miał być w granacie, ale nie miałam go w większym rozmiarze i spróbowałam złotego, jak domówiłam granat i chciałam zepsuć to co zrobiłam, to niebieski przez przypadek mnie sprzedał mamie, to skorzystałam z okazji i spytałam ją co sądzi. Złoty dostał approval, więc tylko wykończyłam granatem. Tylko nie jestem pewna co do serducha z obsydianem srebrzystym. Fajen czy niefajen? Jest jeszcze bransoletka srebro+czaroit. Złoża czaroity wyczerpują się, srebro ogólnie fajne jest, tylko mama za bardzo nie nosi bransoletek, uh.

#olzigla #atencyjnyrozowypasek #rekodzielo #bizuteria
Pobierz voliereen - cześć Mirki, zaraz czerwiec, sesja, a ja dziękuję uczelni (przynajmniej j...
źródło: comment_1590064549o2w7pJ1Ih9G9oT3xV2mpSl.jpg
  • 2