Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jadę sobie właśnie pociągiem i wsiada jakiś typek, siada po mojej prawej - obok mnie bezpośrednio za innym gostkiem i włącza sobie wykład z głośnika na laptopie. Ja się #!$%@?, bo niebieski wkręcił mnie w Wiedźmina, więc czytam sobie kulturalnie zbiór opowiadań "ostatnie zyczenie" "wielkiego" pisarza polskiego Andrzeja sapkowskiego, a ten typ niszczy moj stan zachwytu nad sposobem uchwycenia słowiańskiej kultury we wspomnianym dziele "wybitnego" artysty rodaka. Korzystając z okazji, że nie należę do brzydkich dziewczyn, uśmiecham się ładnie i delikatnie sugeruję typowi "chcesz może słuchawki?" Oczywiście, że bym mu nie pożyczyła xD, ale każdy głupi taki przekaz by zrozumial.. jednak nie on xD Jego odpowiedź brzmiała krótko "Nie" z takim zdziwieniem na twarzy. To nie koniec, bo siedział za nim gostek wyglądający na typowego wykopka. Wcześniej co jakiś czas na mnie spoglądał (tak, laski to widzą),więc chcąc mi zaimponować, licząc, że zdobędzie moje serce heroicznym aktem męskości 3 minuty pozniej wykopek pyta się typka:
"-Moze pan założyć maseczkę?
-Nie moge
-A dlaczego?
-Bo piję
-zaloz maseczkę bo pójdę po konduktora! -To prosze isc!"
Wykopek poszedł, a typ jeszcze pod nosem "#!$%@?" po czym szybko zalozyl maseczkę jak wykopek wstał po konduktora, widać mocny tylko w gębie xD Ja czekam właśnie na inbe, aż przyjdzie z konduktorem, by nagrać niebieskiemu, jak jednak olał sprawę to się przesiadam, bo szkoda mi sie kłócić z takim podludziem xD

#truestory #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi
  • 16
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@msl23: następnym razem nie pisz, że masz niebieskiego. Wtedy plusików będzie więcej a i benek na priv się przytrafi od Mirka albo dwa
@msl23 ja właśnie krew elfów czytam, po latach uznałam, że sobie przypomnę jak to było. Ale odnośnie pociągów, to też miałam dawno temu podobną sytuację.
Jechałam dłuższą trasą i wsiada jakaś babka (lat ok 30) z torbą babananów i kiełby, odpala telefon i zaczyna p#erdolić. Cały przedział czytał książki, coś tam grzebał w telefonie, a ta na cały regulator. Staram się być wyrozumiałym człowiekiem, ale przy 3 telefonie w którym opowiadała te