Wpis z mikrobloga

Co do #!$%@?. Przeglądam sobie tablice na swoim koncie i nagle taki kwiatek. Prywatne konto które mam chyba od 10 lat i nagle z dupy takie coś.
#facebook
Kliknąłem popros o weryfikacje. Kazali podać mi swój numer i wrzucić zdjęcie. Po czym pokazał się komunikat ze nie maja aktualnie czasu i nie będą rozpatrywać mojego wniosku Xdd
Ktoś miał jakieś coś takiego? Nic dziś nie wrzucałem na #fb scrollowalem tablice i nagle jeb ban?!
Pobierz BROKOLINI92 - Co do #!$%@?. Przeglądam sobie tablice na swoim koncie i nagle taki kwi...
źródło: comment_1590082540KRcyi37cfO727A84aVHQq4.jpg
  • 42
@BROKOLINI92: @MiesozernaBijeLudzi1: u mnie jedyna zmiana to taka że od rana zaczęły mi wchodzić powiadomienia z Messengera, tylko jak próbuję wejść w rozmowy to wywala mi apkę i pokazuje ten sam komunikat co w tym powyższym screenie. Skorzystałem z jednego z linków który zapodaliście i zobaczymy. Jak nic nie da to robię fejk konto do kontaktów z najbliższymi i elo.
@BROKOLINI92: Dalej, ale ja nic nie robię z tym. Kontak, do ludzi z którymi się chcę kontaktować, mam, a głupoty do śniadania mogę poczytać tutaj albo na twiterze, także ten śmieszny portal cukiergóry może sobie mnie blokować i kasować ile chce.
@parmezan2004: @aqweds: @BROKOLINI92: ziomeczki, szukam wspólnego mianownika naszych banów xD

Powiedzcie, mieliście KIEDYKOLWIEK bana? Ja miałem raz na 3 dni i raz na 7 dni, ostatnie ostrzeżenie (za wrzucenie piosenki z YT, która w miniaturce miała kawałeczek sutka xDDDD) miałem w Październiku 2019. Jest taki panel, który jakoś przypadkiem znalazłem i tam było, że za następne naruszenie zasad, dostanę bana na 7 dni.
Najgorsza rzecz jaką napisałem na FB
@MiesozernaBijeLudzi1: Ja to dla postępowej części użytkowników internetów "naziol" jestem, tyle że umiarkowany, mało piszę, nikogo nie obrażam, ale gdzieś tam jestem na niepostępowych grupach, czasem coś lajkuję nienowoczesnego. Z najgorszych zbrodni, to rok temu udostępniłem kawałek Anti-Nowhere League - The Day The World Turned Gay, ze zgryźliwym komentarzem, a kilka dni temu wziąłem udział w dyskusji na profilu znajomego o Polakach służących związkowi radzieckiemu, która zdryfowała w porównania sowietów z
@MiesozernaBijeLudzi1: @parmezan2004: @BROKOLINI92: Jeżeli chodzi o bany to jakieś 3 lata temu dostałem na 24h, gdy chciałem zobaczyć powód to wyświetlała mi się pusta strona XD Olałem to wtedy szczerze mówiąc i do wczoraj nic podobnego się nie działo. Co do aktywności to dużo lajkuję, czasem skomentuję i prawie nic nie udostępniam. Do tej pory blokada.