Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MuItikonto_: Jak podoba ci się stockowy Android, to polecam PixelExperience. Testowałem i działa mega płynnie, ale niestety zrezygnowałem z niego, bo domyślny wygląd interfejsu mi się nie podobał, a rom ma zerowe możliwości konfiguracji wyglądu.

(Nie da się zmienić rozmiaru ikonek, rozmiaru siatki pulpitu, tła app drawera)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: No tak, faktycznie, potrafię odblokować bootloader i wgrać customa, ale nie wiem o istnieniu podstawowej funkcji Androida, jaką jest zmiana launchera. Ma to sens.

Testowałem Novę i źle integrowała mi się z nawigacją gestami. Na przykład gdy zamykałem aplikację gestem przeciągnięcia w górę (w domyślnym launcherze Pixela) wyświetlała się taka ładna animacja i aplikacja płynnie przechodziła w ikonkę. Nova Launcher ma w dupie animacje Pixela i zastępuje je swoimi własnymi,
@Derowicz Rozumiem co masz na myśli. Ja póki co zostaje przy sterowaniu dwoma przyciskami bo te gesty mi nie podchodzą. Menu aplikacji w tle traci na funkcjonalności jeśli nie używasz stockowego launchera od Pana Google z którym jest zintegrowane ale idzie to jakoś przeboleć. Najchętniej wróciłbym do tego sprzed Androida Pie czyli stos kart przewijanych w pionie jak w Chromie.