Wpis z mikrobloga

@Starr: do 1.6 klekota np focusa wychodziły reneneracje turbin 700-900 zł w zależności ile robocizny było, więc jeśli mocno padnięta lub zdewastowana to mogło wyjść - acha te ceny podglądnąłem w firmie robiącej takie naprawy w sierpniu 2019 r. więc dziś już może być inaczej
Auto jeżdżone spokojnie od nowości (2004) przez ojca i nie katowane. Przycisnąłem na trasie do licznikowych 140 km/h i pod 3,5 tys obrotów i się skończyło rozbieganiem. Też się zdziwiłem.
@Starr: > Auto jeżdżone spokojnie od nowości (2004) przez ojca i nie katowane. Przycisnąłem na trasie do licznikowych 140 km/h i pod 3,5 tys obrotów i się skończyło rozbieganiem. Też się zdziwiłem.
Turbo benzynki lepsze. Nic się nie rozbiega, a i jakoś trudniej zakatować sprężarę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena imo ok.
@Starr: Piszą na forach, że jeśli masz sprawdzony warsztat z super opiniami, to można regenerować. Ale moim zdaniem (jestem laikiem z internetu;) jak masz pieniądze i lubisz swoje auto, to kup nową.
Dzięki za pomoc. Upewnię się co do odpowiedniej gwarancji. Ogólnie samo rozbiegnie ie skończyło się tak tragicznie. Silnik ocalał. Padła jeszcze skrzynia i będzie kolejne 300zł.

Czy jest sens przy okazji regenerować kevlarem tarczę sprzęgła?