Wpis z mikrobloga

Spotykam się z dziewczyną od 6 miesięcy, ja 24 lvl, ona 22. Wiadomo, pora już na kolejny etap. Wczoraj spytałem się jej ile wcześniej miała partnerów w łóżku. Zapytała się jakie to ma znaczenie, odpowiedziałem, że spore skoro mamy być razem. Powiedziała, że przeszłość się nie liczy i nie mam prawa(!) jej się o to pytać i myślała, że kocham ją za to kim jest, a nie kim była.

Ogólnie trochę mi to śmierdzi, przeczuwam że, w przeszłości mogła prowadzić rozwiązły tryb życia (3+ partnerów).

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #feels

powinna mi powiedzieć ile miała partnerów?

  • tak 56.6% (440)
  • nie 43.4% (337)

Oddanych głosów: 777

  • 63
@przemianawdzika: Jej reakcja świadczy o tym, że prawdopodobnie miała dużo tych partnerów, ja bym jej nie ufał.

I generalnie takie rzeczy lepiej dowiadywać się podstępem może lekkim nawet, czy jakos przypadkowo w rozmowie (tak by wyglądało na przypadkowo) - bo jak zadasz takie poważne pytanie, to kobieta jednocześnie będzie czuła, że wolałbyś by miała wczesniej mniej partnerów seksualnych - więc też będzie miała potrzebę klamać. Trzeba być sprytnym
@przemianawdzika jeśli pytasz o to wykop to wiadomo, że już masz ustalona odpowiedź i chcesz tylko potwierdzenia ¯_(ツ)_/¯

Dajcie sobie spokój - ona nie umie normalnie odpowiedzieć na proste pytanie, ty pytasz o takie rzeczy wykop i uważasz, że 3 partnerów to rozwiązłość xdd
Zakładając, że straciła dziewictwo w wieku 18 lat to daje 1 partnera na 16 miesięcy. To bezbożnica!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: ale Większość ludzi w swoim życiu ma dłuższe związki a nie wiecznie jest singlami, więc ilość niekoniecznie rośnie równo. Ale tak, dziewczyny koło 30tki pewnie kręcą się koło 10 partnerów ¯\_(ツ)_/¯