Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AIicja wiara w to, że posiadanie partnerki to prawo, a nie przywilej. W przypadku jeśli to "prawo nie przysługuje" to zaczyna się szukanie powodów, choćby w pompowaniu atrakcyjności czarnoskórych
@AIicja: nikt wam nie broni ruchac sie z murzynami, więc nie broncie takimi kobietami sie brzydzic. Co innego dawac dupy czarnoskoremu dla fubu, a co innego miec go za męża. Druga sprawa faceci tez sie #!$%@?ą jak mogą(wiadomo, nie wszyscy jak nie wszystkie kobiety) i sami nie wiedza czego chca. Grzecznej poza domem a diablicy w lozku, to ideal ktorego prawie nie ma.
  • 0
@AIicja: nie wiem, ja nie mam z tym problemu. Problem mam z tym, że p0lki później pasożytują na podatnikach, bo zostają same z dzieckiem oraz brzemieniem społecznym w postaci mieszanego dzieciaka. Zero myślenia przyczynowo-skutkowego, zero odpowiedzialności.


@kimunyest95 ale mi nie chodzi o dzieci bo to faktycznie musi byc cos nie teges zeby sie nie zabezpieczac, jak gowniary nie znajduja sobie odpowiedniego odpowiedzialnego partnera to po czesci ich wina. Latwo jest poniesc