Wpis z mikrobloga

Mam dzisiaj taki mindset w stylu "chce kupić porządne akcesoria za porządną cenę", ale czy napewno to jest warte swojej? Oficjalny sprzęt kiwi jest chwalony przez ludzi ale nie wiem czy jest faktycznie warto płacić 20 dolców za opaski. Podobne pytanie do tego systemu podtrzymywania kabla bo jest dużo zamienników ale nie chce żałować kupna siłowników które się zaraz zerwą.
#vr #oculus #aliexpress
RekoczynyKubkiem - Mam dzisiaj taki mindset w stylu "chce kupić porządne akcesoria za...

źródło: comment_15902308679p775DTvXL8NJF5daVEEYG.jpg

Pobierz
  • 7
@RekoczynyKubkiem: mam te opaski, co prawda nie kiwi ale zasada działania ta sama - jest to ok w przypadku gier typu beat saber, ktore nie wymagaja uzywania joystickow i przyciskow - w innych grach jest to zwyczajnie niewygodne
@RekoczynyKubkiem: kiedyś kupiłem na ali taki noname zestaw opasek + gumowe "pokrowce" na kontrolery dla lepszego chwytu i dość szybko wylądowały w szafce. W ogóle mi to nie podeszło.

Co do zestawu do podwieszania kable ciężko powiedzieć, jeden retraktor na allegro to ok 10 zł, kwestia czy chcesz wiercić w suficie i montować haczyk czy użyć tych na klej

Na Ali kupiłem te na klej z tej oferty za 1.5$ i
@RekoczynyKubkiem:

ale czy napewno to jest warte swojej?


Wyglądają jak najtańsze opaski z Ali za kilka dolarów.

Podobne pytanie do tego systemu podtrzymywania kabla


Jeżeli Oculus Quest to zastanów się czy nie warto pójść w streaming po WiFi.