Wpis z mikrobloga

@Bokusz @security_cam @panato mireczki, jeżdżę sobie czasem dla relaksu w horizon na g29. Ale właśnie o relaks się rozchodzi. Bo g29, to mi się fajnie używa w assetto corsie, PC2, dirt rally itd, a Forza jest typową arcadówką pod fun i mimo, że przyjemnie się jeździ na kierownicy, to czasem nie chce mi się tego rozkładać, a na klawiaturze to jednak padaka trochę. Opłaca się kupić pada od Xboxa? Dodam, że mam
@mckarmi: jeżeli masz pada od PS4 i szkoda ci kasy to jeździj na padzie od PS4. Jakiejś ogromnej różnicy nie będzie, ot braknie kilku fajnych niuansów - typu wibracja na triggerach przy zerwaniu przyczepności, czy poprawne ikonki :)

Wada - Forza zżera baterię w padzie w koszmarnym tempie, więc musisz mieć aku do pada od iksa bo jest na 2xAA.
@mckarmi możesz też grać na padzie ps4, jak masz laptopa albo adapter bluetooth to możesz bezprzedowodo a jak nie masz to na kabelku. I ściągnij program do pada ds4windows bo forza nie znajdzie pada od ps4.
@Hansim33: raz próbowałem w tym jeździć na kierownicy i jest źle, serio nawet na klawiaturze lepiej to wchodzi, choć ponoć lest lepiej jak się dostosowuje ustawienia jakoś specjalnie.
Ogólnie to widać, że gra jest pod pada, na którym jest świetna