Wpis z mikrobloga

Cześć #rowerowywroclaw i #szosowywroclaw!

Z racji tego ze bardzo mi smutno się patrzy jak inne miasta na mirko maja duże grupy w których się spotykają i wspólnie jeżdżą na rowerach postanowiłem coś z tym zrobić aby #wroclaw nie był w gorszy.

Patrząc po wpisach zauważyłem ze jest nas coraz więcej w tej społeczności i fajnie będzie jak złapiemy więcej osób do naszej grupy i wspólnie będziemy zbieram kilometry i te magiczne PR, KOM i QOM na #strava.

Nasza grupa grupa w której ja śmigam już chyba ze 4 albo 5 lat składa się póki co z kilku bardzo sympatycznych rowerzystów i rowerzystek z którymi przejechałem te mniejsze oraz te większe wyprawy. Są to:
@villemo69
@Dewastators
@krzysiekdw
@cherrycoke2l
@Cygan_z_wyboru
@ZimnyKruk
@jakosdajerade

Te osoby regularnie z nami śmigają. Chcemy teraz rozbudować nasz gang. Pierwszym krokiem będzie zrobienie cyklicznej ustawki w której wszyscy spotykamy się w określonym miejscu i o określonej godzinie. Zazwyczaj jak dasz znać ze się spóźnisz z różnych powodów to poczekamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na takie ustawki może przyjechać każdy kto ma rower i chęć do wspólnego przejechania 30-60 km po asfalcie. Trasa będzie szosa frendly z racji tego ze jeździmy na szosach. Tempo zawsze dostosujemy pod grupę która aktualnie z nami jedzie.

Biorąc pod uwagę ze jedziemy w celach aby porozmawiać na spokojnie w czasie jazdy proponujemy aby miejscem spotkania było RONDO IWINY przy którym zaczyna się wschodnia obwodnica Wrocławia a wzdłuż niej piękna ścieżka rowerowa. Za Święta Katarzyna tez mamy sprawdzone pętelki o znikomym ruchu samochodowym i malowniczych widokach, aby się zrelaksować i w spokoju porozmawiać.

Także jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich już w najbliższy czwartek o godzinie 17:30 na Rondo Iwiny. Jak nas poznasz? Będziemy na rowerach XD Ja dodatkowo będę na niebieskim rowerze szosowym BTWIN mając na sobie niebieska bluzę BTWIN i czarny kask.

Jeśli jeździsz po Wrocławiu i to czytasz, a nie możesz/ nie chcesz dołączyć to i tak proszę żebyś oznaczył kogoś kogo znasz i wiesz ze tez jeździ na szosie ;)

Koledzy w komentarzu zrobiono spamliste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 43
via MirkoListy / WykoEvent
  • 4
@kolkohyt: 18-20km/h tempo jest dla Was okej? Nie wiem czy to przez formę czy rower, ale szybciej na swoim złomie nie jeżdżę. (22-23km/h to już nie jest spacerowe dla mnie :D)

ogólnie w planach nowy rower na ten sezon na czymś cieńszym i lżejszym (ale raczej trekking / gravel) więc może wtedy bedzie odpowiednio