Wpis z mikrobloga

Hejka wykopowicze XD

Trafiłam tutaj przez przypadek, mój były spędzał tutaj dużo czasu i któregoś dnia rolując mu telefon zauważyłam powiadomienia z wykopu/mikroblogu. Od tamtej pory od czasu do czasu wchodziłam sobie na mikroblog już ze swojego telefonu ale przeglądałam go bez założonego konta.

BOŻE CO JA TUTAJ NIE WYCZYTAŁAM XD

Przecież tagi #przegryw #stulejacontent #blackpill to mistrzostwo świata:DDDD

Generalnie poza tym, że piałam niemiłosiernie z waszych historii to powiem Wam, że...
W SUMIE TO MACIE DUŻO RACJI XD.
Może nie w 100% ale tak w 60-70% na pewno :DD

Jestem atrakcyjną dziewczyną i robiłam straszne rzeczy Wam chłopcom, bo mogłam i wiedziałam że nikt mnie z tego nie będzie rozliczał :D

Historia #1
Mój brat grał dużo w counter strike'a i ja też chciałam, no to poprosiłam go aby mi pokazał co i jak, po pewnym czasie na serwerze poznałam jakiś chłopaków i z nimi grałam (mialam wtedy z 15 lat). Był wśród nich taki Dawid, któremu się bardzo spodobałam, pomimo że byłam 3 lata młodsza (wymieniliśmy sie FB).
Pisał do mnie codziennie, pytał jak się czuje, jak minął mi dzień i takie tam XDD, ja oczywiście trzymałam go na dystans bo nie był atrakcyjny aleeee..... po jakimś czasie poznałam też na serwerze takiego innego, wysoki, wysportowany, piękne niebieskie oczy, 20 lat, noooo był cudo :DDD. Zaczęłam z nim grać jakieś mecze 4fun, no i on się żalił kiedyś że fajnie byłoby mieć własny serwer na takie meczyki, ale ani ja ani on nie chcieliśmy kasy wydawać, no tooo... napisałam do DAWIDKA XD.
Zapytał co u niego, (#cotamjaktamcotam) a potem sprzedałam mu mój problem że chciałabym mieć serwer "ale nie umiem tego załatwić/nie znam się/boje sie że mnie oszukają w internecie" XDD. Zrobiłam z siebie ofiarę losu, potrzebującą księcia na białym koniu :D
Dawid odpisał, że postara się pomóc ale nie obiecuje. Ja na sam koniec rozmowy napisałam "Dobranoc :*" i jeszcze ustawiłam opis na gg coś w stylu : ":**** -> D."
Na drugi dzień Dawidek wysłał mi hasłoi login administratora XD a ja mogłam grywać z moim wysokim niebieskookim całe dnie. Oczywiście z Dawidem też musiałam odbębnić pańszczyzne i zagrać ze 3 mecze, ale jak za bardzo zaczął się narzucać to zablokowałam go na gg i wywaliłam z fb, najpierw jednak się upewniłam że przedłużył sewer o 3 miesiące XDDD

Piękne to były czasy, co prawda z tym drugim żadnej większej relacji nie zbudowałam, ale co przeżyłam to moje :>

Mam jeszcze więcej historii, chcecie? :DDD
  • 50