Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@The_God_of_Hellfire: jestem strasznym antyfanem tego browaru. Większość ich podstawowych smaków jest całkowicie płaska, nie ma w nich absolutnie nic ciekawego... tylko to i New Emgland Ipa mi podchodzi, reszta jest taka meh
@r__k: No cóż, to pewnie zależy od Twoich subiektywnych preferencji. Ich pejstri sałery czy portery i stouty z dodatkami to raczej polska czołówka, a ich kooperacyjny dubbel pokazał, że w klasycznych stylach dają radę.
Na pewno najlepszy wrocławski browar, więc nie pozwolę go szkalować ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@The_God_of_Hellfire: ja jestem team browar 3 kumpli jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wiadomo, że to absolutnie subiektywna ocena, żaden ze mnie znawca. Fakt faktem moje ulbione style to cytrusowe IPY i pszeniczniaki, czasem jeszcze jakaś zwykła IPA czy bock wjedzie. Soury i portery to absolutnie nie moja bajka. Odnosiłam się do ich całkowicie płaskiego hefeweizena i jeszcze kilku, które leją u nich na kranach ¯\_(ツ)_/¯
Dobrze, że jest La Famiglia pod nasypem ;) Jeżeli chodzi o ipki i apy, to dla mnie odkryciem na początku roku była Przetwórnia Chmielu - sprawdziłem ich portfolio na jednym posiedzeniu i wszystko bardzo spoko, polecam jakbyś gdzieś trafiła.
Ich pejstri sałery czy portery i stouty z dodatkami to raczej polska czołówka, a ich kooperacyjny dubbel pokazał, że w klasycznych stylach dają radę


@The_God_of_Hellfire: ale barley wine mają mocno średnie, a cena wypasiona ;)

Jak w każdym, są lepsze i gorsze, mi ostatnio Zakładowy podpadł, kilka razy piłem takie super piwka od nich a teraz jakby zdziadzieli