Wpis z mikrobloga

Czy fazer 600 (1 generacja) to dobry pomysł na pierwszy motocykl do nauki jazdy po zdaniu prawka? Z wczesniejszych doświadczeń to skuter i mz ts 150 po polach, kat B od 5 lat.
#motocykle
  • 10
@addwad ja od niego zaczynałem, ale przyznam że trochę szybki był jak na pierwszy. W sensie troszkę prowokował jednak. Ale dobrze wspominam, potem przesiadłem się jednak na wolniejszy
@addwad ja zaczynałem od dużego jajka (gsx750f) i nie polecam 100KM na pierwsze moto. Co prawda jeszcze nie ma że mnie mielonki ale to jednak zupełnie coś innego niż MZ.
Fazer jest bardzo przyjemny w jeździe, ale musisz podejść do tematu z pokorą
@addwad: @Donmenello: o to to. Równie dobrze możesz B-Kinga kupić jak będziesz jeździć z głową. Po zdaniu kupiłem F4i bo mi się po prostu podobała. Jazdę z 200km/h to może raz czy dwa na ekstremalnie pustej i długiej prostej zrobiłem, a tak to jeżdżę spokojnie bo mam respekt do zasady zachowania pędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paatrys: Ale, że co ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie mimo " chłodnej" głowy i tak się odkręca ?
Tak pytam o Twoje doświadczenia z takim mocnym motocyklem na pierwsze moto bo mam w opcji kupno Horneta pc41 2009 rok od znajomego na pierwsze moto i on też ma właśnie 102 konie. I własnie mimo tego, że uważam się za rozsądnego kierowcę to boję się że prędzej czy