Wpis z mikrobloga

@ethc Nie wiem co gorsze xD Jestem ateista, ale jak Konfederacja wdrozy swój populistyczny program zlikwidowania podatków i uczynienia każdego bogatym i przy tym nie #!$%@? państwa, tak, że za chodzenie po chodniku będę musiał płacić, bo będą #!$%@? prywatne, to uwierzę w Boga i co niedziela będę zasuwał do kościoła na mszę xD
Nie wiem co gorsze xD Jestem ateista, ale jak Konfederacja wdrozy swój populistyczny program zlikwidowania podatków i uczynienia każdego bogatym i przy tym nie #!$%@? państwa, tak, że za chodzenie po chodniku będę musiał płacić, bo będą #!$%@? prywatne, to uwierzę w Boga i co niedziela będę zasuwał do kościoła na mszę xD


@GrammarNazi: Nie uwierzysz, bo jest za dużo wafli takich jak ty, którzy będą głosować do usranej śmierci na
@Hatespinner A czemu uważasz, że głosuje na popis? Głosuje na Lewicę, ale zaraz wypoki wyskakują, że hurr durr KOMUNIŚCI, BODATKI xD A przecież Janusz powiedział, że jak się podatki zlikwiduje to każdy będzie bogaty xD I Lewica wolność słowa chce zniszczyć, bo nie pozwala homoseksualisty nazwać zboczonym zwyrolem xD Nie to co szczęść Boże Konfederacja i tradycyjne chrześcijańskie wartości i pałowanie homosi, jak to Janusz ich nazywa xD
Nie to co szczęść Boże Konfederacja i tradycyjne chrześcijańskie wartości i pałowanie homosi, jak to Janusz ich nazywa xD


@GrammarNazi: Już lepiej żeby ich nazywano zwyrolami i przyzwolono na pałowanie, niż #!$%@? narzucili większy podatek dla każdego kto zarabia ledwo ponad średnią krajową, jak to Lewica planuje zrobić.

Bazowanie swojego programu politycznego na grupie X% homosi w kraju to #!$%@? umysłowe.
@Hatespinner #!$%@? jak typowy wypok, co tylko łyka tania Bosakowa propagandę. Przecież geniuszu Twoja Konfederacja właśnie kampanię buduję na homoseksualistach, straszy "ideologia gender", obiecuje gruszki na wierzbie, że zniesie podatki i będzie super, gospodarka wystrzeli w kosmos jak tylko państwo przestanie się wtrącać. A naiwne niewyksztalcone wypoki lykaja jak pelikany.
obiecuje gruszki na wierzbie, że zniesie podatki


@GrammarNazi: Twoja obiecuje że zniesie bogactwo a homosie będą rządzić światem, więc Konfederacja wciąż lepsza. XD

naiwne


@GrammarNazi: Jak można #!$%@?ć o naiwności i pisać że ktoś "zniesie podatki" w tym samym akapicie. Idź do swoich ojców i powiedz im że zawiodłeś ich jako człowiek.
Jak mi wskażesz kto z Lewicy i kiedy powiedział, że homosie będą rządzić światem, to przyznam Ci rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GrammarNazi: Najpierw musisz wskazać kto z konfederacji powiedział, że będą pałować homosi jak dojdą do władzy i że zniosą wszystkie podatki. Masz 5 minut.