Wpis z mikrobloga

@joyko: bluźnierstwo to taki stary odpowiednik na religijny hate speech, ale oni tego nie wiedza albo udaja ze ich to nie obowiazuje

bluznierstwo - znieważanie (słowem lub czynem) czegoś powszechnie szanowanego, szczególnie tego, co religia uznaje za święte (sacrum)
@tymirka: no ale straszenie lewaków śmiercią jest już OK xDDD.

Obie radykalne partie stosują podwójne standardy i głównie obrzucają się gównem, a ich postulaty polityczne są zwyczajnie niebezpieczne. Podobieństwo Lewicy i Konfederacji jest ogromne.
@tymirka: też uważam, że Braun nie powinien takich rzeczy mówić. To jest dokładnie to, o czym mówię - identyczna mentalność i skłonność do wzajemnego obrażania się i zamykania ust drugiej stronie.
@tymirka: do posłów/posłanek lewicy, podczas debaty o tej kuriozalnej ustawie antyaborcyjnej.

Wow, ja jeszcze chwilę temu uważałem, że Lewica=Konfederacja, ale widzę że jednak chcesz mnie przekonać, że Konfederacja to więksi zamordyści xD.
@Bover: Braun tak samo obrzydzał aborcję jak Lewica ją eufemizuje. W tej sprawie są siebie warci. Tylko z tą różnicą, że Braun nikogo nie chce otaczać kordonem sanitarnym bo ma takie a nie inne poglądy.