Wpis z mikrobloga

ja mam kilkaset złotych dosłownie z zasiłku na cały miesiąc i każdy komornik ci powie człowieku że ja jestem niewypłacalny i mam na to papiery :) więc jeszcze jeden taki wpis i się przejedziesz :) cały hejt na mnie leci a to jest słowo przeciwko słowu, brak jakichkolwiek dowodów na moją winę ale pewnie że fajnie jest zlinczować człowieka...

aha i wiem gdzie mieszkasz :;) więc nie myśl sobie że jesteś bezkarny
ale tak wygląda właśnie życie w kraju gdzie prawica ma większość parlamentarną...gardzę taką polaczkowatą mentalnością :) i tu screen na potwierdzenie

@MirasekTurasek

#woodstock
#oszukujo
#aferapocztowa
qwertty321 - ja mam kilkaset złotych dosłownie z zasiłku na cały miesiąc i każdy komo...

źródło: comment_1590406871cHJNvOG42FPxpRuveVimbs.jpg

Pobierz
  • 19
@qwertty321: Jesteś lewakiem, bo jesteś darmozjadem który ciągnie z państwa ile może bo "Ci się te pieniądze po prostu należą". XD widzę ciekawy obraz wykopu nam się tu kreuje.
Prawicowcy - ludzie zwykle ogarnięci i zaradni, których #!$%@? wysokość podatków i ilość zasiłków dla nierobów.
Neuropa/Lewicowcy - nieudacznicy życiowi/ludzie chorzy którzy jadą na zasiłkach, i krzyczą, że im mało xD

Qwo wadis wykopie xD
@qwertty321: Naprawdę tak trudno dogadać się między sobą jak ludzie zamiast wyciągać takie sprawy na wypok? Naprawdę taka afera o jakąś przesyłkę pocztową? Reszta, która wyzywa nie lepsza, bo nikt nie ma pojęcia co było między wami, ale jak wiadomo osądy wydaje się najłatwiej.