Wpis z mikrobloga

a wpisz w google. Tyle samo zajmie to Tobie co mi.


@Borciuch: Argumentum ad googlam??? O nie, to nie przejdzie... Z resztą wpisałem frazę "na PiS głosują kryminaliści" i pierwsze co mi wyskoczyło to info z Nczasu, że na PiS kryminaliści głosują chętniej, niż na... Konfederację. Poza tym nie znalazło nic... Więc jeszcze raz- skąd wziąłeś to info, że niby "przekazem opozycji" jest to, że osadzeni głosują na PiS???
@Borciuch: Tak, beka z ciebie, że rzucasz jakieś tezy bez poparcia (google nie daje żadnych wyników o opozycji która mówi, że na pis głosowali przestępcy) i jak jeden z argumentów podajesz małe grupki w wyborach samorządowych.

https://www.tvp.info/43229136/prof-platek-w-wiezieniach-najczesciej-siedza-wyborcy-pis

No niezły przykład, opozycja mówi i jako przykład dajesz wypowiedź jednej osoby która nigdy nie sprawowała żadnej funkcji politycznej. Jak to było? Cherrypicking?
dajcie mi kilka godzin. Zaraz zjem obiad i reszte dnia poswiece na wyszukanie kazdego artykulu potwierdzajacego moj post. Kazdego #!$%@?, zadnemu nie podaruje!


@Borciuch: Skoro to jest wiodący przekaz opozycji (a nie pomyłka jakiejś działaczki, z resztą skorygowana przez rzekomo "opozycyjną" stację), to nie powinienneś mieć problemów ze znalezieniem #!$%@? materiału na ten temat, nawet w kilka sekund...
@wasted: przeciez argumentum ad googlam nie jest dla Ciebie wartosciowe.
Ide do archiwow biblioteki publicznej i znajde kazdy artykul w formie papierowej. Zrobie kopie u notariusza zebys nie myslal ze manipuluje. Mysle ze w czwartek uda mi sie nadac przesylke. Poprosze o adres na priv.
@Borciuch:

przeciez argumentum ad googlam nie jest dla Ciebie wartosciowe.

To nie odnosi się do tego, że treści znajdowane przez google są nic nie warte tylko do tego, że zamiast podać przykład do którego się odnosisz to zmuszasz drugą osobę by se sama znalazła, co najczęściej prowadzi do tego, że albo się nic nie znajduję na ten temat albo nie to do czego akurat ty się odnosisz.
@Borciuch: Ale nie musisz nic grzebać, wystarczy, że powiesz mi, skąd wziąłeś tą informację... Chyba nie powiesz mi, że z jednej wypowiedzi Płatek... Ja np. nigdy nie miałem do czynienia z retoryką, że na PiS głosują kryminaliści... Za to 100 razy widziałem ten "zarzut" podnoszony pod adresem PO...
@Borciuch: no najlepszy uniwersytet w całym kraju, najwięcej ludzi z wysokim wykształceniem, młode, ambitne społeczeństwo, które wzoruje się na Zachodzie, zamiast latać do kościoła i prosić o deszcz, wracaj na pole wieśniaku i dalej bierz wszystko na chłopski rozum