Wpis z mikrobloga

Cholerni maksymaliści Bitcoina. Dzisiaj rano (?) ktoś podpisał wiadomość kluczami z 2009 - 2010 roku o tym, że Craig Wright jest oszustem (i nie tylko, było też o wspaniałości Lightninga :D)

Jest to o tyle ciekawe, że CSW twierdzi, że to klucze, które dał do "Tulip Trust" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Klucze nie były prawdopodobnie Satoshiego (analiza Patoshi wyklucza to)

#bitcoin #kryptowaluty #scamvision
  • 17
@rysiekryszard: Prawda, ale są ludzie co wierzyli, że CSW to Satoshi. Pewnie dalej będą wierzyć, ale wspaniała to komedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Według BSV-świrów - w 2020 roku będzie koniec Bitcoina i BSV zajmie jego miejsce xD
Jest to o tyle ciekawe, że CSW twierdzi, że to klucze, które dał do "Tulip Trust" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@fervi: Tak, są tam klucze które CSW dał do sądu. Tylko był tam taki malutki troll... na tej liście było wyraźnie zaznaczone, że to adresy wczesnych górników - w tym i jego,
Jak i o zwiększeniu pojemności on chain xDDDDD


@dr_Klotz: Nope, jest tylko o zwiększeniu wydajności onchain. Do tego nie trzeba zwiększać bloku, tylko zoptymalizować transakcje - jak np. Schnorr czy Taproot
i mam nadzieję że nikt z wykopków nie ma ani jednego, bo nie zasługujecie :P


@Rozjemca35: To co ja mam teraz zrobić ze swoimi smoczymi monetkami? Wymienić na to gówno dla autystów mieszkającymi z babcią - bcore? ()