Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#6obcy pewnie większość z was zna dodam, że zawsze jak rozmawiam z jakąś dziewczyną która zaczyna ,,trudne tematy" to nie owijam w bawełnę i piszę prawdę.
Myślałem, że to nie problem, ale dla wielu dziewczyn bycie w wieku 19 lat prawiczkiem to coś godnego pogardy. Co będzie z przyszłymi pokoleniami? Wiele dziewczyn w moim wieku uważa prawiczków za byle kogo. Myślałem, że mam czas jeszcze na takie rzeczy... Myliłem się... To nie jedyny przykład wiele dziewczyn na tym czacie się rozłączało, gdy odpowiadałem na podobne pytania coś w stylu ,,nigdy nie miałem dziewczyny" ,,nigdy tego nie robiłem" w tym jedna dziewczyna w realu z którą kiedyś rozmawiałem na przerwie w szkole przed epidemią się śmiała po prostu z tego patrząc na mnie jakbym był nie wiem kimś na samym dnie. Potem już się do mnie nie odzywała (była z równoległej klasy).
Taki obraz wasz #rozowepaski nie dziwię się zatem dlaczego tyle osób jest na tagu #przegryw Jeśli 19 letni prawik to problem to co będzie z takim koło 30? Zignorujecie go tylko dlatego że miał pecha lub nie ulegał byle komu ?
Czemu uważacie takich za gorszych ludzi? Wiecie, że z tego powodu ludzie tracą poczucie własnej wartości i chęć do budowania przyszłych relacji z kimkolwiek?
Sam czasem wchodzę na czaty by poćwiczyć social skille. Nie mam zamiaru zawierać znajomości z randomami z internetu. Po prostu czatuje dla zabicia czasami.
Ten screen to tylko przykład jeden z wielu...
#blackpill #logikarozowychpaskow #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecc3a95b940832ef250e8c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#6obcy pewnie większość z was zna d...

źródło: comment_1590442866rNxFhuNBXHn54PHDJb1THz.jpg

Pobierz
  • 10