Wpis z mikrobloga

@mlodzian: Reklamami się nie martw, bo jeśli mieszkasz w Polsce można się ich pozbyć. Mimo wszystko oba te modele mają niską rozdzielczość (małe zagęszczenie pikseli) i obu tych czytników bym nie wybrał. Jeśli masz możliwość, wtedy warto dołożyć te 100 zł do Kindle Paperwhite 4, który oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości w tym budżecie.
@muse: czytałem kilka postów na tagu i różne recenzje, wiem że wszyscy polecają papewhite 4, ale to ma być pierwszy czytnik i nie mam ciśnienia żeby był najlepszy;)
@mlodzian: Czytniki są naprawdę trwałymi urządzeniami, taki czytnik niektórzy potrafią używać przez 10 lat, a jednak komfort czytania na wyższej rozdzielczości jest o niebo lepszy. Paperwhite 4 można obecnie dostać za 520 zł. Jeśli to Ci nie wystarcza i nie masz wielkiego ciśnienia - polecam zaczekać na urodziny Amazona (5 lipiec). Ja wtedy kupiłem mojego Kindle'a 50 EUR taniej (wymagany jest Amazon prime, ale wystarczy włączyć wersję próbną). :)
@marek-wozniak-750: na taką odpowiedź liczyłem, dzięki:) nazwa mnie zmyliła, a co do amazona to też sprawdziłem i chyba się zbuntowali, bo nie chcą wersji z reklamami do Polski wysyłać https://www.amazon.de/Kindle-built-light-Special-Offers/dp/B07FQ4DJ7X/ref=sr_1_13?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=kindle+10&qid=1590499544&sr=8-13 czyli wersja bez reklam to 90 euro z dostawą między 13-24 czerwca
@muse 369 zł to dobra cena za nowe urządzenie i raczej chciałbym zamówć już, bo teraz mam trochę czasu na czytanie;)