Wpis z mikrobloga

@gumon: ale Borys jest premierem całego UK a nie tylko Anglii i skoro przemawiał do wszystkich to wydaje się, że wszystkich obowiązują te same zasady a przynajmniej tak mi się wydawało ale skoro jest inaczej to dzięki za cynk, będę pamiętał na przyszłość.
@bacteria: nie masz racji ,w sprawach lockdownu Walia Szkocja i Irl pólnocna mają swoje odrębne regulacje . Tak samo w niektórych dziedzinach panują inne zasady np szkoci mają swój własny parlament i niektóre ministerstwa jak oświatę czy zdrowia . Taki np przykład że za receptę w Anglii się płaci a np w Szkocji masz bezpłatnie.
@rozbiegane_gumofilce jak przejedziesz walie bez kontroli to dalej nic Ci nie grozi.
Jeżdżę z pracy na walie co drugi dzień i żadnych kontroli na drogach nie widziałem, a już dużo się osobówek kręci na M4 i okolicznych drogach.
@rozbiegane_gumofilce jak przejedziesz walie bez kontroli to dalej nic Ci nie grozi. Walia ma cały czas lockdown.

Jeżdżę z pracy na walie co drugi dzień i żadnych kontroli na drogach nie widziałem, a już dużo się osobówek kręci na M4 i okolicznych drogach.