Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze mam bekę z tych katoli w Polsce którzy się modlą codziennie a ten krótki mem wszystko obrazuje, taki katolicki kraj a do 10 przykazań Bożych to nam daleko XDDDDD ( jestem troszkę katolikiem, ale zawsze mnie śmieszą te " święte " osoby którym do katolizmu daleko.
Z 10 przykazań Bożych do tych katoli to im daleko XD
5. Nie zabijaj. Problem w tym że 75-80% Polaków chce przywrócenia kary śmierci XDD
7. Nie kradnij. Taa, wystarczy że wypadnie Tobie portfel z pieniędzmi/kartą płatniczą i od razu jakiś katoliczek go Tobie #!$%@? i nie odda XD
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego. Tutaj to na odwrót bo to większość młodych Polek a nie Polaków zdradza żeby się zabawić a jak dochodzi 30stka i każdy sebek taką już odrzuca zachowują się nagle " normalnie " XD

Nie chcę tutaj pchać polityki ale każdą DOSŁOWNIE kazdą osobę znajomą którą znam i jest katolem głosującym na PiSiorów wybierają ich dlatego bo " rozdajo piniondze " XDD Moja znajoma powiedziała że już nie zagłosuje na długopisa tylko na Biedronia, nie przeczytała wszystkiego, przeczytała DOSŁOWNIE tylko że zagłosuje na niego bo ma być wtedy wszędzie dostępny internet w całym kraju bo tak obiecuje, yebać resztę obietnic ważne że internet za darmo, no Ja #!$%@? XDD
#bekazkatoli #bekazpisu #polityka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecdd266b940832ef250eac8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zawsze mam bekę z tych katoli w Pol...
źródło: comment_1590558619vc8RHRsxznVWc1M5pA67HP.jpg
  • 8
UprzejmyRozbójnik: Zasada Mireczku jest prosta. Im bardziej zdewocialy starzec tym większym byłem #!$%@? za młodości. Widzę to po moich sąsiadkach, to które na emeryturze pół dnia siedzą w kościele 20-30 lat temu były najgorszymi typowymi p0lka które często swoich synów wpędziły w głęboki #przegryw teraz graja wielce skrzywdzone przez zycie bo dzieci dzwonią tylko na święta

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua