Wpis z mikrobloga

@tomekkp To wiele wyjaśnia xD Dawno się ta promocja zaczęła? Jestem ciekawa kiedy nowe dostawy będą. Poczekam max. kilka dni i najwyżej wezmę inny model albo kolor, chociaż dosłownie wszystkie, które mi się podobają już wyprzedane w najpopularniejszych rozmiarach :/
@Aenkill 25.05 zamawiałem z promocją chyba tego dnia startowało. nike30 jak coś kod obniżający. Ogólnie można coś ciekawego było złapać, choć ja trochę mniej na kolory zwracałem uwagę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Aenkill: Sam o nim myślałem, - cena bombaa i opinie ma b.dobre i świetną amortyzację mają te reacty, lecz (tylko nie bierz tego za pewnik!) czytałem,że odyssey są bardziej dla stopy z pronacją, gdzie indziej piszą neutral/pronator - sam nie wiem już może ktoś tutaj coś więcej podpowie
Ps. Kurła - męskie po 250zł były bez promocji a te ponad 400 (°°
@tomekkp: @aukolb: Ja potrzebuję coś neutral/supinacja, niby dla supinacji właśnie te Epic React polecają, więc wolałabym jednak ten model. No nic, chyba zamówię inny kolor. Nie jestem też pewna co do rozmiaru, bo wg. tabelki wychodzi mi UK5, albo ponoć wychodzą dość małe, więc wezmę 5.5. Jedne buty na siłownie mam właśnie rozmiar 5, a stare do biegania 6 XD
@aukolb: Haha, też tak można :P

Dobra, zamówiłam inny kolor, oczywiście dostawa się przedłuzy, więc mają dotrzeć do 7 czerwca (°° Cóż, będę monitorować w tym czasie stronę, może się pojawi "mój" kolor i anuluję zamówienie.
Epic team ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi akurat kolor przypasował. Jedna para ma być jutro. Tylko muszę ją odesłać, bo to nie ten deal. Cebula ma być w czerwcu.
@svojsky: @Rogi_: Widzę zacne grono i utwierdza mnie to w przekonaniu, że to będą dobre buty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że tym razem kolana dadzą radę i historia pt. zacznij biegać>zwiększaj ilość i długość treningów>kolana zaczynają nawalać>wróć na siłkę i rower>kolana wracają do normy>zacznij biegać... nie zatoczy koła. Ostatnio to robiłam sobie jedynie intensywne biegi na bieżni pod górkę i było ok, ale to
Pobierz Aenkill - @svojsky: @Rogi: Widzę zacne grono i utwierdza mnie to w przekonaniu, że to...
źródło: comment_1590583134m9EMRaiinlnY8oFtABmxqF.jpg