Wpis z mikrobloga

Mirki, moja mama potrzebuje zakupić nowy telefon do 1,3k.
Wymogi:
-By wytrzymał dłużej, niż 2-3 latka.
-Jakieś fajne zdjęcia udałoby się zrobić, ale tak na szybko, bo ma też lustrzankę.
-Spora płynność systemu.
Odpadają zabawy z bootloaderem, ROMami itd.
Myślę nad zakupem Realme 6, Xiaomi Mi Note 9 Pro, Xiaomi Mi 9 Lite, Xiaomi Redmi Note 9S, Honor 20, Samsung Galaxy M21, #telefony #android
  • 22
@DWMT: :O skąd taki rozrzut? op6 to były flagowiec którego wsparcie zaraz się kończy, realme to średniak który dostanie minimum jedną aktualizacje i (prawdopodobnie) aktualizacje zabezpieczeń przez kolejny rok (czyli 2 lata wsparcia)
tzn wiem że cenowo jest podobnie

@DWMT: M21 ma wszystko jesli mama nie gra w jakies bardziej wymagajace gry jak Fortnite czy Pubg. Plus bedzie mial najdluzsze wsparcie z tych wszystkich w.w telefonow, najbardziej dopracowany soft, sAMOLED, najlepsza bateria, startuje na Andku 10 i spokojnie mozesz liczyc na to ze skonczy na 12 Samsung zajebiscie wspiera swoje tansze telefony.
Doskonalym przykladem jest np. A5 2017 ktory mial premiere 2 lutego 2017 (Android 6.0.1) dostal aktualizacje do Androida
@DWMT: Rozwazalbym go do gier to jest miejsce gdzie ten Mediatek dobrze sie spisuje (w polaczeniu z 90Hz), przy normalnym korzystaniu z telefonu na codzien sAMOLED spisze sie znacznie lepiej, szczegolnie w sloncu - te 2 ekrany dzieli roznica prawie 200 nitów maksymalnej jasnosci, ten OLED bedzie znacznie jasniejszy w sloncu plus typowe zalety tej technologii czyli nieskonczony kontrast, zajebista czern / kolory i nieco mniejszy pobor mocy w porownaniu z
@jempierozki: Chociazby to ze nie ma OTA i aktualizacje trzeba sciagac samemu przez strone i recznie aktualizowac.
A z Realme to predzej rozwazalbym Realme x2 ktorego mozna kupic z europejskich Amazonow za 1300 cebulionów.