Wpis z mikrobloga

NO WITAM WITAM Mireczki.

Mam pytanka.
Czy Borderlandsy i Bioshocki na Switcha mają chociaż polskie napisy? Ktoś już grał? Wie?
Jeśli nigdy nie grałem w Borderlandsy to śmiało zacząć od pierwszej części? Czy może druga jest lepsza? Z dwójką miałem jedynie styczność na PS Vicie. No a tam działało to ŚREDNIO. Ale chodzi mi o ogólną ocenę części. Fabularnie jest to jakoś połączone?
#nintendoswitch #borderlands #bioshock
  • 4
@chrusto: pecetowe wersje Borderów nie miały oficjalnie języka polskiego, więc to mocno wątpliwe. Tzn. jedynka w wersji pudełkowej miała napisy, ale chyba tylko w podstawowej wersji bez DLC; już na Steamie spolszczenia nie było, a tym bardziej do remastera.
Pierwsze Bordery są koszmarnie przestarzałe pod względem mechaniki gry i ubogie pod względem zawartości w stosunku do kolejnych części. Wg mnie odpuść sobie jedynkę, bo się można tylko zrazić do całej serii.
@yojo2:
Popatrz na jedynkę z innej strony:
Poprzez kreskówkowa grafikę nie straciła na świeżości i daje naprawdę dobry fun jako wprowadzenie do serii.
Po niej następne części to skok jakościowy względem mechaniki i rozgrywki więc moim zdaniem warto zagrać w jest poświęcić na nią czas,
@p4osto: no jak dla mnie to 2/TPS mają jeszcze bardziej kreskówkową grafikę i mimo upływu lat wyglądają świeżo, a jedynka.... tak sobie. Choć przyznam, że nie ogrywałem dużo remastera i cięzko mi ocenić jak duża jest poprawa pod względem grafiki w tej wersji. No i trzeba brać pod uwagę, że jedynka jest oczywiście starszą grą po prostu.

Fakt faktem, ze w Bordery zagrałem długo po premierze, niemniej w jedynkę grałem jako