Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, ze sympatycy Bosaka w ramach damage control działają jak sympatycy Korwina.

Korwin wypuszczał mase wypowiedzi z odkrytą ruska propagandą - snajperzy na Majdanie byli z Polski powtarzane wraz z Putinem, Rosja nam nie zagraża a Niemcy i Ukraina tak, to my zagrażamy Rosji, separatyści na Donbasie to żołnierze wykleci itp.
No ale wtedy wystarczyła jedna wypowiedź sprzed lat w której Korwin powiedział ,że woli być dalej od granic Rosji i już to w opinii jego fanów wystarczyć ma do udowodnienia, że Korwin nie jest prorosyjski i skasowania masy wypowiedźi z odkryta rosyjską propagandą.

Analogiczna sytuacja z Bosakiem - gosc od lat atakuje niekiedy za pomoca manipulacji UE i mówi jak dobrze byłoby w Polsce bez niej.
Ale jego sympatycy aby minimalizowąc powstawanie negatywnego elektoratu (bo poparcie dla UE jest duże) wrzucaja ostatnio jego wypowiedzi, że skoro wiekszosc Polaków chce UE to on nie bedzie z tym walczył.

Ale to nieprawda. Bosak opowiadajac bzdury na temat UE właśnie z obecnością Polski w niej walczy.
A prawdziwy Bosak jest na screenie.
Przestał sie do tego przyznawac, bo uznano, że może to właśnie utrudniac poszerzanie elektoratu.
Podobna dwulicowosć wierchuszki narodowców wyszła wtedy gdy wyszły niewygodne sprawy z niemiecką AfD to narodowcy zaczeli się wypierac, ze sie cieszyli z ich sukcesów. Ale ktoś odnalazł stare wpisy gdy Winnicki wychwala wychwala rosnace poparcie dla AfD rzekomo dobre dla Polski i go ośmieszył.

I teraz wykopki popierajace Konfederacja piszą, że rzekome nawoływanie do polexitu to kłamstwa lewactwa mimo, że był to jeden z lajt motywów ich partii.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekaznarodowcow
Pobierz szurszur - Zauważyłem, ze sympatycy Bosaka w ramach damage control działają jak sympa...
źródło: comment_1590741916gD0llb0JfwLGqILDwXih6C.jpg
  • 11
@szurszur: Bosak braun i Korwin szkodzą konfederacji :( Chciałbym takiego rządu który wyprowadzi polska gospodarczo, i da żyć jak ja chcę a nie, według książki sprzed 2000 tysięcy lat czy to czy mogę spać z nią, z nim lub z nimi. Po prostu żyć po swojemu i pracować na siebie.