Wpis z mikrobloga

25% pojemności stadionu? O kurła chce zobaczyć co to w Lublinie się będzie odstawiać. Serwer do rezerwacji miejsca dla karnetowiczów to pewno wybuchnie po pierwszych trzech minutach od startu :D
#zuzel
  • 5
@gokish: Fakt, może być ciekawie. Z tego co klub pisał to karnety będą ważne na przyszły sezon, a w tym mają być podobno bilety, bo skoro sprzedał się cały stadion na karnety to nie ma szans żeby każdy karnetowicz wszedł w tym roku, bo który karnetowicz byłby lepszy, twój czy mój? Jeśli 25% obliczymy od oficjalnej pojemności stadionu to na trybuny wejdzie 2450 osób, ale z tego trzeba odliczyć trybunę VIP
@Nokimochishii: Wg mnie to klub powinien zrobić prostą rzecz. Przed każdym meczem eventim powinien zbierać chętnych którzy się zapiszą i zwyczajnie wylosować 1500 ludzi (czy ile tam będzie biletów) którzy ten bilet będą mogli kupić w określonym terminie. Nie sprzedane losować dalej. Przynajmniej serwer wytrzyma :D
@Nokimochishii: Masz rację, ale jakie alternatywy ? Ewentualnie zrobić możliwość kupienia pakietów po 4 bilety w takim wypadku. Albo dziecięcy z rodzicem. Nie wiem. Niem jakiegoś złotego środka. Zawsze ktoś ucierpi.