Wpis z mikrobloga

Hejka mam kilka pytań co do run dla Warwicka. Pytania pewnie głupie, nie bijcie bronze here.

1. Dlaczego Alacrity>Bloodline? 18% AS to wcale nie tak dużo w porównaniu do tych 12% Lifesteal'a. To już te 30% Tenacity byłoby lepsze chyba.

2. Dalej mam wątpliwości w drugim drzewku. Z tego co widzę to ludzie grają Domination: Eyeball Collection + Relentless Hunter. Ja z tego drzewka gram obecnie CheapShot+Revenous Hunter. True Dmg to True Dmg - zawsze dobry. Z kolei ten dodatkowy heal też spoko, nakłada się i na pasyw i na Q i na Ulti.

Póki co tak jak gram działa świetnie, ale pewnie w końcu przestanie i będzie wycie co się popsuło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#leagueoflegends
źródło: comment_1590787953IThBsIxyBaj1r05FcvUMNs.jpg
  • 12
@ruda_stuleja: relentless hunter daje Ci movement speed który Warwick bardzo potrzebuje (pamiętaj że to skaluje Ci długość wyskoku na ulcie), znacznie bardziej niż leczenie które i tak ma docelowo bardzo wysokie.

Cheap Shot nie działa dobrze na Warwicku bo jedyny moment kiedy dajesz jakieś CC to chwila przy użyciu E i ewentualnie krótki slow jeżeli kupujesz niebieski smite. Więc dodatkowe 18 AD zwyczajnie wygląda w tym przypadku lepiej.
@Yahoo_: No póki co to healing cut nikt nie kupuje, bo normalnie o tym nie myślą, ale fakt. Wyżej to faktycznie może być problem. To o tym wyciu mówiłem XD

@Hypeman: CC na Ulcie też jest. Ale faktycznie ten movement speed do dasha się liczy, nie pomyślałem.

Spróbuje dziś gierkę z Tenacity, Relentless Hunter i Eyeball Collection. Ciekawe jaka różnica.
1. Dlaczego Alacrity>Bloodline? 18% AS to wcale nie tak dużo w porównaniu do tych 12% Lifesteal'a. To już te 30% Tenacity byłoby lepsze chyba.


@ruda_stuleja: warwick nie bije dużo z łapy więc ta runa nie jest mu potrzebna

Poza tym bloodline na początku gry nie daje żadnego lifesteala i musisz go nastakować. Alacrity od samego początku daje trochę AS co przydaje się w pierwszym czyszczeniu

Na teamy z CC runa z
@Hypeman: @Yahoo_:
Gierka zagrana. Wdupiona ( ͡° ʖ̯ ͡°) Różnica jest ale taka, że ogółem jestem bardziej tankowaty, tylko w bronzie to nie ma aż takiego znaczenia. Wukong solo nas zaorał wszystkich i tylko ja w duelach jakoś mu mogłem się postawić, ale i tak mało to dawało, bo nie miałem heala, a on healing cuta i tak nie robił. W dodatku #!$%@?łem bo nosiłem Cindera
@ruda_stuleja weź jeszcze pod uwagę, że jak zmieniasz runy to musisz też zmienić sposób grania nieco, a może i build. I to uwaga bardziej ogólna, ja więcej na linii gram, więc o ww nie napisze. Np. jak masz bone plating to nie masz problemu z krótkimi tradami, jeśli weźmiesz mana flow to chcesz trafiać z skilli, żeby go stackować, a jak bierzesz to do wzmacniania miksturek to praktycznie zawsze chcesz zacząć z