Wpis z mikrobloga

@ksiezyc_w_siatce: Ja kupiwalam na Allegro garnki i zestawy stołowe, sztućce nawet.
W tym roku po 2 przeprowadzce dokupilam drugi zestaw podobny. Po 7 latach prawie zbił mi się tylko jeden talerz jak coś to podrzucę linki

W ikei bym nie kupowała, przeszkadza mi to ze gdzie do kogoś nie pójdę zawsze te same szkalni i tatzerze ludzie maja a te co ja mam zawsze wszyscy chwalą i nikt jeszcze nie widział
@HaloHet: zawsze mogę dokupić tak jak @bellazi: napisał, albo pójdę do znajomych i wyniosę :>

a jak wspominasz o allegro i o garnkach (póki co z allegro podobały mi się zestawy sztućców) to w sumie też jest sens popatrzeć.
tylko boję się tego że trzeba kupować zestawy po 6 szt i potem może być problem jakbym coś stłukł. a w sumie nie wiem czy optimum nie byłoby coś koło 8-10szt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HaloHet: Dlaczego Ci przeszkadza co ktoś ma w domu? To chyba jego dom i może mieć w nim co chce :/

I co? Za 15 lat będziesz miała wszystko z innej parafii.

Dla gości można mieć oddzielny zestaw ręcznie malowanej porcelany jak już tak chcesz błyszczeć swoją zajebistością.
@bellazi: Taaa bardzo imponujące są zestawy z Allegro.
Mam już 7 lat i jakos nie mam wszusykiego z innej parafii ( )
Co Ci tak dupa strzeliła ze ktoś chce mieć coś innnego?
Znacznie bardziej przyjemne jest to ze każdy komplementuje moje talerze a nie mówi „o mam to samo”
@HaloHet Ale dlaczego warto być wyjątkowym? Bo mi to nie robi żadnej różnicy czy ktoś ma talerze takie jak ja czy nie. Jeżeli mi się coś podoba to bez znaczenia dla mnie jest czy ktoś jeszcze to ma czy nie. A czy mi kiedyś ktoś komplementował zastawę stołowa to już w ogóle nie wiem, Nie zwrocilbym na to raczej uwagi.
@wam116: Dlatego bo jeśli już się coś robi to powinno się robić porządnie, tyczy się tez życia samego w sobie.
Można mieć zwykłe szklanki z ikei, można mieć forda focusa, można chodzić do pracy od 8do16 a można tez jeździć starym mustangiem, sprowadzić sobie z starego statku.
To świadczy o człowieku. A wszystko zaczyna się od szklanek
@HaloHet No można, można robić jedno i drugie. Ale co ma do tego porównywanie sobie talerzy? XD mnie serio nie interesuje czy inni mają to co ja, dla mnie ważne jest to że ja mam to co mi się podoba. Nie widzę najmniejszego sensu w porównywaniu się z innymi i próbowaniu się wyróżnić na siłę, skoro dla mnie ta wspomniana wyżej przez Ciebie "prawdziwość" to jest właśnie życie na moich zasadach, kupowanie