Wpis z mikrobloga

Ostatnio zastanawia mnie fenomen Mustanga na polskich drogach. IMO to nowy odpowiednik BMW dla bogatych Sebków. Skąd wzięła się nagła popularność tego auta? Cena? Wygląda IMO tak sobie, podobno nie prowadzi się za dobrze, a jedyne zalety to chyba nawiązanie do legendy pierwszej generacji z V8, moc, no i ten mityczny napęd na tył, który dla zdecydowanej większości będzie wręcz niebezpieczny, przy tak dużej mocy. XD

#motoryzacja #ford #mustang #dresowoz
Pobierz Commodore_64 - Ostatnio zastanawia mnie fenomen Mustanga na polskich drogach. IMO to ...
źródło: comment_1590847796nKc5LFwgQB1ucHPM0JTpUZ.jpg
  • 16
Można dosyć tanio kupić skorupę z USA do naprawy. 80 tysi kredo jest łatwo uzyskać, a 2 dobie konsumpcjonizmu, spora część woli kupić auto ma pokaż niż własne m lub w coś zainwestować
Tylko taki mustang ma tryby i możesz przełączyć między opcjami silent a darcie ryja


@Atreyu: Nowobogacki Seba zna tylko ten drugi tryb. Przecież musi być zauważony. Faktycznie - dźwięk V8 jest fajny, ale nie wieczorem lub w nocy.
a jedyne zalety to chyba nawiązanie do legendy pierwszej generacji z V8


@Commodore_64: obecny Mustang idealnie powiela schemat pierwszej generacji - ma mieć wygląd, moc oraz V8 (niekoniecznie we wszystkich wersjach), a to wszystko za stosunkowo niską cenę. Oczywiście żeby pogodzić te warunki trzeba było na czymś oszczędzać, jak ktoś myśli, że obecny Mustang ustępuje prawdziwie sportowym wozom, to ma rację, ale nie znaczy to, że dawniej było lepiej, przeciwnie te
@Trollsky: xd na grupie fb masz raz na jakis czas ogloszenie ze ktos wymienia betke na mustanga, do 50k, po prostu sebaski sie postarzaly i zostaja pasjonatami

a tak na serio to w tamtym roku bylo zarejestrowane 8k mustangow, teraz juz jest pewnie kolo 9k. Dla mnie spoko, jak wyjezdzam na Krk to nie ma dnia zeby ktos nie mrugnal :)
@Lordon: przewaga miasta. Samo miasto to pewnie będzie w okolicach 16. Tankuję co kilka dni / raz w tygodniu po 100zł :) przy moim jeżdżeniu max 600zł miesięcznie na benzynę idzie. Teraz nawet mniej bo taniej jest i rzadziej do biura jeżdżę. Jak na 5l to spalanie ma super :)