Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat i zmarnowałem życie. Marzy mi się praca w mundurze, straż graniczna, policja, służba więzienna.

Niestety nie skończyłem szkoły średniej przez problemy w domu, a w piątek zapisałem się do szkoły, która potrwa 4 lata. Wątpię, że w wieku 30 lat jeszcze będę miał perspektywy na taką pracę. Miałem tyle lat, żeby ją skończyć, a teraz? Cztery lata to trochę za późno..

#sluzba #policja #strazgraniczna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed38a6c1487ee2d07aa7a20
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Błagam, zmień plany życiowe! Właśnie dlatego mamy taką patologię w mundurówkach, bo idą tam ludzie bez szkoły i ambicji, którzy tępo wykonują głupie rozkazy bez krzty zastanowienia.

Poza tym policja i ciekawa praca, spełnienie oraz wolny czas? Chłopie xD

Będziesz mieć niemal każdy weekend #!$%@? przez ganianie protestujących w Warszawie albo ochronę patusów na meczach. Marna płaca, brak szacunku i wieczne nadgodziny.

Właśnie dlatego po pierwszej fali restrykcji policja nagle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kfiatek_na_parapecie:

Witam pana bagietę. Prawda w oczy kole? ʕʔ

Jakoś policja ma rozkaz walić mandaty wg norm głupich komendantów i ministranta finansów, ale jak przyszło walczyć o podwyżki to nagle się rozkazom sprzeciwili masowo i korzystali z pouczeń, których zamiast tych mandatów mają prawo używać, ale dziwnym trafem nie chcą.

W Polsce jak widać od lat i szczególnie w ostatnich miesiącach milicja nie ratuje nikomu życia, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: Mam tak między 10 a 80. A ty? (ʘʘ)

Obecnie milicja robi sobie co weekend wycieczki do ochrony warszawskich schodów i trzymania się za łapki. Banda nieprzydatnych tępaków w mundurach bez szkoły i przerostem ego. A mandaty to obecnie ich główne zadanie odstraszające. A przepraszam! Jeszcze "do RPZ Pana i wyjazd!"
@Anty_Chryst: nie ma juz wymogu 55 lat zycia. Zostal zniesiony.
25 odwalic i mozna na emeryture isc.

OPie najwyzszy wiek jaki mozesz miec w dniu przyjecia do SG (nw jak w policji) to 34 lata.
Jednak srednia to minimum