Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ex diverem, obecnie w zwiazku. Moja kobieta nic oczywiscie o divingu nie wie, i nigdy sie nie dowie. Wiem z jednej z rozmow, ze gardzi diverami XD. Teksty pociska typowe dla kobiet, ze to obrzydliwe, ze co to, ze facet sie nie stara, seks na wyciagniecie reki, zero emocji itd. Mowilem jej, ze mialem ONS, ale ona mysli, ze to byly kobiety z tindera. A tak naprawde z roksy. W sumie nie mam zadnych oporow przed klamaniem, wyrzutow sumienia. Kobiety nie kumaja jak to jest nie miec seksu na wyciagnieccie reki jak one. Same tez nie mowia o swoich numerkach. To dlaczego ja mam niby mowic prawde? Trzeba racjonalnie myslec a nie kierowac sie jakimis glupotami.
#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed3a20d1487ee2d07aa7a6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 59
OP: @fishery rozumiem, ze nie uzywasz slow jak rozowa czy mirabelka, co nie?

@Lillygsxr jakiego desperata. Chcialem sie poruchac to sie ruchalem, nie mam zamiaru sie starac o jakis ons XD. Zabawiac jakies panny itd. Nie jara mnie latanie za kobieta.

@pijekubusplay kobiety juz tak maja, diviarze to dla nich zagrozenie, kropla drazy skale.

@Snap-Dragon sama jestes pasta. I nie mowie, ze jestem wrazliwy. Chcialem sie pociupciac bedac wolnym to pociupcialem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedyny moment kiedy mówią prawdę jest wtedy kiedy odpowiednio zagrasz. Udasz akceptację ich zachowań i zrozumienie. Wtedy szambo wywala. Nagle te "grzeczne i ogarnięte" opowiadają co robiły i z iloma facetami. A tak to jeśli nie masz zachowań kompletnego alfy będzie próbowała ci wyrzucać za każdym razem, mimo że sama swoje zrobiła (a się nie przyzna)
#!$%@?ą mnie te fikołki mentalne wykopków w takich baitach, p0lki to zawsze te złe szmule kłamczuchy, nie to co my dobrzy uczciwi chłopcy. Więc bez żadnych podstaw ku temu będę okłamywał własną partnerkę w istotnych dla niej kwestiach, klepiąc samego siebie po plecach, że w żaden sposób nie jest to wątpliwe moralnie, bo ona pewnie też kłamie.

Kelnerowałam kiedyś na studiach w podrzędnej restauracji, gdzie 90% kucharzy to były jakieś typy na
OP: @pianinka sluchaj, jak mam wybor powiedziec prawde i wrocic do tfwnogf a klamac to wiadomo, ze bede klamal. Dwa to wy sobie nadaliscie jakas wyzsza moralnosc ONS z tindera. Chodzilem sie na divy bo nie bawi mnie zabawianie kobiety, nie chce do niej zagadywac, wymyslac kreatywnych tekstow itd. Nie sprawia mi zadnej satysfakcji ,,zabawa'' w flirt. Wiec chodzilem sie na divy. To wasza moralnosc jest sprzeczna sama z soba. Masz