Wpis z mikrobloga

Przed państwem moja crimson AFK farma w #terraria

Na kokosy się nie nastawiałem i tutaj srogo się zaskoczyłem, bo przeliczając monety na minuty wychodzi miła sumka. Celem farmy miał być crimson key, którego wciąż nie wydropił, ale za to pięknie drukuje kasę i materiały. Świnka skarbonka leży sobie obok water candle żeby można było robić sobie quick stack (bez potrzeby przywoływania mobilnej skarbonki).
W wielkim skrócie:

Plusy:

+ 1 platyna/10 minut (gold dropiący ze stworków + sprzedaż materiałów/przedmiotów)
+ Dużo stacków ichoru (w 10 minut dropnęło 6 - każdy jest wart 8 golda) - można wykorzystać do Flask of Ichor
+ Dropią Soul of Night wymagane do m.in. do przywoływaczek oraz innych fajnych przedmiotów

Minusy:

- Zanim ją zbudujesz to zdechniesz wiele razy od golden shower oraz ichorowego debuffa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz LisiaRumba - Przed państwem moja crimson AFK farma w #terraria

Na kokosy się nie n...
źródło: comment_1590944733RsxvEbcVCSNh1xyLnzR59N.jpg
  • 9
@TheBloody: Generalnie krawędzie jakie są każdy widzi.

Zasada jest taka, że na górze (na crimstone) spawnią się przeciwnicy idący w naszym kierunku, którzy kończą swój żywot w lawie. Coveyor belt (clockwise i counter clockwise) przybliżają loot do nas, jedynie po souls of night trzeba się przelecieć.

Niżej jest podłoga z lawą. Jak dorwiemy golema to pokradnę sobie spiky ball traps i zrobię pod tym mini-centrum dowodzenia, bo Floaty Gross przelatują przez
Pobierz LisiaRumba - @TheBloody: Generalnie krawędzie jakie są każdy widzi. 

Zasada jest t...
źródło: comment_1590945903PxKjlxt59VT4Kc9TYqTo2N.jpg
@TheBloody: Mogę Ci poradzić zbudowanie tego zza wczasu i w odpowiednim momencie potraktowanie tego clentaminatorem z red solution. Zaufaj mi, że budowanie/kopanie tego jest #!$%@? na hard-modzie (gram na masterze). Będziesz mieć od razu gotową afk arenę - a później tylko postrzelasz dookoła clentaminatorem i już masz gotowy crimson underground.
@LisiaRumba: super super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
myślałeś o zastosowaniu większej ilości platform wyżej?
zauważyłem że jak się ma platformy (np. stosowane jako arena do bossów) położone choćby odrobinę poza widocznym polem to świeżo zespawnowane moby spadają graczowi na głowę xD
@Aosa: Elo wariacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zasadzie to nie, bo nie wiem czy będzie to miało większy wpływ na spawn rate. Na pewno w wolnej chwili będę musiał zaszpachlować te dziury przy krawędziach areny w których mogą spawnować się moby, bo na dole lubią sobie czasami zespawnić się przeciwnicy.