Wpis z mikrobloga

@illneverfallinlove każda firma kurierska nie #!$%@? jak żadna inna :p Ja ogólnie z DPD mam dobre skojarzenia, ale wszystko zależy jak zawsze od kuriera, cwaniaki, lenie i zwyczajne #!$%@? są wszędzie, niezależnie od znaczka na przesyłce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fspolczynnik: u mnie taka akcja pierwszy raz. A już były akcje że kurierka mi źle wydała resztę i była 20 zł na plus. Notorycznie jak zmieniam datę dostawy to i tak przyjeżdżają w pierwszym terminie i marudzą że nie odbiorę. Raz kurier kazal mi lazic po sąsiadach kasę pożyczać albo do szefa na firmę bo on nie będzie latał w te i na zad a że w ogóle nie przyjechał to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sphinxxx: ja mam przeboje tylko z DPD i raz miałam akcje Z GLS kiedy mój ulubiony kurier miał chyba gorszy dzień i zaczął marudzić bo przyjechał szybciej niż zazwyczaj a zawsze wie z czym jedzie (paczka z karma dla mordercy 20kg+) i zostawił mi paczkę mimo że mu nie zapłacilam i poszedł sobie do biura do szefa żeby mu zapłacić. Na szczęście to był dzień wypłaty więc szefu mu zapłacil a
@illneverfallinlove W moim przypadku dpd najczęściej leci w kulki. Przez kilka miesięcy zamawiałam stałą subskrypcję z pewnego sklepu i niestety nie było innej możliwości dostawy do wyboru. Nigdy nie dostałam żadnej paczki na czas. A to trzy dni pod rząd odklepany nieobecny odbiorca chociaż siedziałam na L4 i nie wychodziłam nawet po bułki, a to nie dostarczyli do punktu odbioru i obrażony kurier wywiózł paczkę na magazyn na drugim końcu miasta, albo
@illneverfallinlove ja minimalizuję ryzyko i dzięki temu, że mam pod domem punkt odbioru, to zawsze przekierowuję paczki i odbieram kiedy mi wygodnie, żeby się właśnie nie użerać z kurierami, którzy właśnie mogą mieć gorszy dzień albo po prostu mieć #!$%@? i ogólną znieczulicę xd
@illneverfallinlove: niebieski kiedyś zamówił coś DUŻEGO i ciężkiego i chciał to zabrać od razu na swój wózek i do komórki. Przez domofon mówi kurierowi dpd żeby poczekał aż zjedzie z wózkiem, on - ok. Zjeżdża, patrzy, a tam karton stoi przed blokiem jak gdyby nigdy nic, kuriera ani śladu... Na szczęście poza tym okazało się, że wszystko ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sphinxxx: akurat z GLS jestem zadowolona bardzo tylko ten jeden raz tak wyszło a tak to zawsze kurier dzwoni przed wyjazdem z magazynu czy ma brać paczkę czy nie więc jak mam możliwość to wybieram GLS ewentualnie pocztę bo zawsze można awizowac. @fspolczynnik: jak próbowałam kiedyś zmienić dostawę na inny termin to kurier i tak przyjechał w pierwszym terminie mimo że zmieniłam datę od razu po otrzymaniu meila że nadano