Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak mały procent ludzi pisze biologię i chemię powyżej 80% danego roku? Poprawiam wynik z tamtego roku i tak się boje ze nie napisze na wynik na stacjo a przypal siedzieć rok w domu i nie napisać a z każdym dniem wydaje mi się ze wiem coraz mniej , zachciało mi się #!$%@? medycyny jak się nie uda to niestacjo , rodzice mnie wspierają ale będzie mi głupio jak się nie uda na stacjo po roku siedzeniu w Domu po kasie wydanej na korki w tamtym roku w warunkach domowych pisałem na te 80% jednak sam się przekonałem ze pisanie w domu a na sali to dwie różne sprawy , po prostu stres mnie paraliżuje czuje się głupi mało skoncentrowany jakieś porady co na to poradzić ? I ogólne podniesienie na duchu ze bedxie dobrze ? Czy myślenie ze dałem z siebie wsyztsko i jak się uda stacjo to super a jak nie to niestacjo tez git?
#matura #medycyna #lekarski
  • 96
@Ascendant_: Nie biore niestacjo jako wiochy tylko hmmm bardziej to ze ja #!$%@? albo nie jestem wystaczająco mądry żeby napisać to az tak wysoko , a to ze kogoś stać chce być lekarzem , jest zdeterminowany nie znaczy ze nie bedxie lepszym lekarzem niż ten ze stacjo , tak samo z uczelnia prywatna wszędzie uczysz się tego samego , jedynie wynik leku mlze byc rożny bo to jednak tez zależy od
@Ascendant_: z chemii to w sumie najbardziej boje się obliczeniowek , teoria myśle opanowana + czytać ze zrozumiem zadania z opisem a z obliczeniowki to hmmm zależy od zadania ale zdarza się ze mam blokadę i nie wiem jak zacząć patrzę w odpowiedzi a tam #!$%@? jedno dwa działanie i w głowie #!$%@? jak ja na to nie wpadłem i już #!$%@? mi smutno ze co jak tak będzie na maturze
@Ascendant_: XDDDDD to się nazywa podniesienie na duchu , nie dzięki nie skorzystam najwyżej będę się czuł gorzej wśród stacjo jako student niestacjo a ty rozumiem pewniaczek stacjo , znałem już takich pewniaczkow w tamtym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ascendant_: chłopie ty się prujesz tutaj na tagu co do 2 , musisz mieć mega przykre i jakieś kebane kompleksy wyzywajac każdego mając przy tym ego #!$%@? w kosmos i oby ci je życie skróciło życzę ludziom dobrze ale obyś nie dostał się na stacjo i mogl płuc na ciebie będąc na niestacjo bez odbioru pozdro przegrywie i nawet mi cie nie szkoda ze cie nie stać bo rodzice pewnie nieudaczniki
@Ascendant_: bo mam ambicje jak na bananowego chłopa i nie chciałem odrazu doić rodziców z hasju na niestacjo i podjąłem decyzje ze gap year i spróbuje jeszcze raz mimo ze tata chciał żebym poszedł na niestacjo bo szkoda roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)