Wpis z mikrobloga

#wybory
czemu ludzie maja pamiec zlotej rybki i nie pamietaja jak bylo za rzadow tuska ze tak sie ciesza xD?
a no tak wiekszosc dopiero sie wtedy urodzilo xDD
  • 28
  • Odpowiedz
czemu ludzie maja pamiec zlotej rybki i nie pamietaja jak bylo za rzadow tuska ze tak sie ciesza xD?


@nukey: pamiętam, nie płaciłem 2500 złotych zusu
  • Odpowiedz
@nukey: za Tuska byłem na końcu licbazy i tak zajebiscie było bo nie wprowadzono takiej indoktrynacji młodzieży jak teraz. Nikt #!$%@? nie odwoływał spektakli w teatrze bo nie były w zgodzie z wizją partii.
  • Odpowiedz
@nukey: na rząd tuska narzekała w większości banda nieudaczników bez kwalifikacji, która musiała #!$%@?ć do UK lub NL żeby zarabiać, nie zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz
@nukey: Partia KO przekonała ludzi że wybór jest tylko miedzy PIS a nimi. Tak od lat.
Poza tym Tusk wiele obiecał pewnym grupom społecznym, nie znam nauczyciela który nie głosowałby na Ko, większość ludzi pragnąca zmiany tam idzie bo nie wierzyła w procenty innych.
Naiwni idealiści którzy pamiętają Tuska wybrali Hołownię, byleby nie rudego, a ludzie totalnie rozczarowani każdym - Lewicę.
  • Odpowiedz
@nukey: jak było? Robiłem w fabryce szyb za 1650zl zbierając na pierwszy motocykl przed studiami. 10letni naked kosztowała 10k, dzisiaj taki robol na ten motor musi robic 2x tyle na analogiczny. Zajebiscie było.
  • Odpowiedz
@xGooolx: za czasów Tuska nie robili tego, co teraz PiS, poniewaz nie wiedzieli, że można tak bezczelnie rządzić. Granica została już przekroczona i nie ma odwrotu. Gospodarczo będą robić to samo, jedynie światopoglądowo kierunek się zmieni
  • Odpowiedz